MMA PLMMA-VIPAntykonfident chętny na walkę z Mua Boyem: Bicie się z kobietą było frajerskie!

Antykonfident chętny na walkę z Mua Boyem: Bicie się z kobietą było frajerskie!

Rafał Podejma ma za sobą efektowny start na MMA VIP. ”Antykonfident” na facebooku wyznał, że chętnie w drugim pojedynku zmierzy się z ”Mua Boyem”. Podejma nie może zrozumieć jak Piotr Lisowski mógł cieszyć się ze zwycięstwa z kobietą.

Piotr Lisowski stoczył pierwszy taki pojedynek w Polsce. Mowa o zestawieniu kobiety z mężczyzną. ”Mua Boy” miał kłopoty, a Ula Siekacz pokazała duże serducho. Ostatecznie w drugiej odsłonie Lisowski zastopował zmęczoną już rywalkę. Warto zaznaczyć, że na tej samej gali doszło do podobnego zestawienia. ”Polski Ken” szybko w pierwszej rundzie zbombardował ciosami Wiktorię Domżalską.

Podejma: Z chęcią sam bym z nim zawalczył!

Czy do takiego pojedynku dojdzie w przyszłości? Nie możemy tego wykluczyć. Rafał Podejma nie może zrozumieć ostatniego zachowania ”Mua Boya”.

Z chęcią sam bym z nim zawalczył bo bicie się z kobietą było frajerskie i cieszył się jak debil bo wygrał z kobietą i robi z siebie gwiazdę ale podejrzewam że z chłopakiem będzie się bał

Wydaje się jednak, że w najbliższym czasie będzie ciężko o taki pojedynek. Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem wyznał, że planowana jest walka o… tęczowy pas. Piotr Lisowski zmierzyłby się wtedy z Michałem ”Polskim Kenem” Przybyłowiczem.

Zobacz także:

UFC: Jon Jones ponownie drwi z…Jana Błachowicza! Widzieliście?

Jon Jones (26-1) znów to zrobił! Amerykanin na twitterze ponownie drwi z byłego mistrza wagi półciężkiej – Jana Błachowicza (28-9).

Ferrari otwarty na walkę z Murańskimi w klatce rzymskiej: Chciałbym głośnych nazwisk! [WIDEO] Co wy na to?

Amadeusz Roślik nie może doczekać się następnego pojedynku w organizacji FAME MMA. Wszystko na to wskazuje, że popularny ”Ferrari” wróci do klatki podczas najbliższej 13 edycji, która odbędzie się w marcu.