MMA PLArchiwumBez kategoriiAntoni Chmielewski dla MMAblog/Perfekt TV Wywiad!

Antoni Chmielewski dla MMAblog/Perfekt TV Wywiad!

antek.jpg

MMA.pl największym portalem

Wywiad z Antkiem Chmielewskim, przed jego walką na dziesiątej  Konfrontacji Sztuk Walki. Zapraszamy do lektury bo naprawdę warto! Wywiad poniżej.

MMABlog/Perfekt TV: Opowiedz nam o swoich przygotowaniach do walki na dziesiątej Konfrontacji Sztuk w Walki.

Moje przygotowania były bardzo intensywne tak by mnie nie zatkało w czasie walki. Sporo czasu poświęciłem na trening zadaniowy, czyli oni bija ja przewracam.

MMABlog/Perfekt TV W swojej ostatniej walce zmierzyłeś się z Draganem Tesanovicem, możesz powiedzieć coś więcej o tym pojedynku?

Do Bułgarii pojechałem bez żadnego przygotowania. Myślałem ze uda mi się utrzymać formie startowa przez trzy tygodnie bijąc się co tydzień, niestety pomyliłem się. Zlekceważyłem mojego przeciwnika, który był bardzo dobrze przygotowany. Stało się tak, że przegrałem decyzją ale jestem pewien ze gdybym miał taka dyspozycje jak na Czecha w KSW Extra to walka nie trwała by dłużej niż jedna rundę.

MMABlog/Perfekt TV 19 września startowałeś na Mistrzostwach Polski w Judo zdobywając brązowy medal. Masz zamiar jeszcze startować w tej dyscyplinie sportu, czy masz zamiar tylko i wyłącznie zająć się MMA?

W zawodach Judo wystartowałem z sentymentu do tej dyscypliny, a co do następnych startów to zobaczymy bo niestety te występy są tylko dla tak zwanych koneserów. Żadnych nagród, sponsorów ani stypendiów i to jest śmieszne, że do takiego sportu olimpijskiego trzeba dorzucać, ale jak mówiłem startowałem dla siebie, żeby sobie udowodnić ze jestem cos wart. Ogólnie nastawiam się głownie na walki w MMA.

MMABlog/Perfekt TV Podczas KSW X 12 Grudnia walczysz z Holendrem Dionem Staringiem, jaki masz plan na tą walkę? Zbierałeś jakieś informacje o swoim przeciwniku?

Nigdy nie mam wcześniejszego planu. Zawsze przed samymi zawodami ustalam taktykę. Po prostu będę robić swoje.

MMABlog/Perfekt TV Antoni, jest szansa, że zobaczymy Cię kiedyś walczącego za oceanem? Miałeś kiedyś jakąś propozycję z innego kontynentu?

Nie mówcie, nie, czas pokaże.

MMABlog/Perfekt TV Jak radzisz sobie ze stresem przed meczowym, czy masz jakieś „czary mary” lub inne zaklęcia, które mają przynieść Ci powodzenie w walce. Jak porażki wpływają na Ciebie. Czy trudno Ci pozbierać się po przegranej.

Stres przed walka mnie dopinguje, jest on naprawdę potrzebny. Tyle razy juz walczyłem czy na judo czy w MMA że juz się do tego przyzwyczaiłem. Porażki jak w każdym sporcie się zdarzają ale taka praca. Na mnie działają dopingująco zwłaszcza gdy popełniam błąd, wtedy robie wszystko żeby go juz więcej nie popełnił.

MMABlog/Perfekt TV Z kim na chwilę obecną chciałbyś się najbardziej zmierzyć? Może masz z kimś jakieś niewyrównane porachunki?(Oczywiście mowa tu o zawodnikach MMA)

Nie mam takiego zawodnika z którym musze koniecznie się bić, czy wyrównywać rachunki. Ten sport jest taki, że dzisiaj wygrywasz a jutro może by odwrotnie.

MMABlog/Perfekt TV Co o Twojej karierze sądzi rodzina, jak na nią reagują, jak to przeżywają?

Rodzina cieszy się ze osiągam sukcesy ale Mama jak i cala reszta  denerwują się podczas moich występów. Szczególnie moja Mama to bardzo mocno przeżywa.

MMABlog/Perfekt TV Komu najbardziej zawdzięczasz i kto miał największy udział w Twojej  karierze?

Na początku muszę wymienić mojego pierwszego trenera judo Mariana Psurskiego, następnie Sławomir Smater, trener kadry Jarosław Wolowicz, Dużo zawdzięczam Mirkowi Okińskiemu, że dzięki niemu trafiłem do tego sportu a obecnie najbardziej federacji KSW czyli Martinowi Lewandowskiemu i Maćkowi Kawulskiemu bo gdybym nie wałczył u nich na galach to na pewno nie byłbym tak rozpoznawanym zawodnikiem MMA w Polsce. Trzeba tez powiedzieć o moim obecnym trenerze boksu Robercie Zlotkowskim który pomaga mi jak może w stójce.

MMABlog/Perfekt TV Robisz coś poza treningami i walkami? Jakaś inna praca, zajęcie?

Poza treningami próbuje skończyć AWF. Jestem na ostatnim roku i czasami dorabiam sobie wykonując jakieś drobne prace bo czasami długo nie ma walki a trzeba za cos żyć.

MMABlog/Perfekt TV Jakiej słuchasz muzyki? Jaki jest ulubiony Twój film? Jakie masz hobby poza sztukami walki? Dziewczyna, żona?

Muzyki słucham naprawdę różnej to zależy w jaki jestem humorze czasami house, dance, rock, lub jakieś złote przeboje, lubię filmy Tarantino, jakąś dobra polska komedie: Mis, Chłopaki nie płaczą, Poranek kojota ale czasami cos w stylu Piły. Hobby to nieustająca walka. A co do związku to jest dziewczyna – Marta :).

MMABlog/Perfekt TV Plany na przyszłość? Czy planujesz ją ze sportami walki?

Przyszłość jest zdecydowanie związana ze sportem w każdej płaszczyźnie. Praca z młodzieżą
przekazywanie tego co się potrafi, tworzenie swoich następców by potem mieć z czegoś satysfakcje.

MMABlog/Perfekt TV Każdy o czymś marzy. Jakie jest Twoje największe marzenie?

Robić to co się lubi i godnie z tego żyć, żeby można było z tego utrzymać dom i rodzinę. Jeśli chodzi o przyszłość to osiągnąć duży sukces sportowy w Polsce i zagranicą. Zarabiać na walkach tyle żeby starczyło na te dalsze marzenia.

MMABlog/Perfekt TV Dzięki bardzo, że poświęciłeś mi tyle czasu, dzięki za udzielony wywiad, korzystając z okazji życzę Ci sukcesów, pozdrawiam Twoich znajomych, przyjaciół oraz rodzinę.

Dzięki za tak konkretne pytania! Pozdrawiam Wszystkich!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis