MMA PLUFCAnthony Smith po UFC on ESPN+50 chce głośnego rewanżu: Chcę odzyskać to, co mi zabrał!

Anthony Smith po UFC on ESPN+50 chce głośnego rewanżu: Chcę odzyskać to, co mi zabrał!

Foto: UFC.com

Anthony Smith na minionej gali UFC on ESPN+ 50 w Las Vegas szybko poddał w walce wieczoru Ryana Sapanna i przedłużył serię zwycięstw do trzech. Amerykanin wrócił do czołówki dywizji półciężkiej, ale żeby ugruntować swoją pozycję oczekuje teraz głośnego rewanżu!

“Lionheart” ma w tej chwili na rozkładzie wygrane z: Devinem Clarkiem, Jimmym Crute i wspomnianym Ryanem Spannem. Na sercu jednak leży mu jedna porażka.

Anthony Smith po UFC on ESPN+50 chce głośnego rewanżu: Chcę odzyskać to, co mi zabrał!

Chodzi o starcie z sierpnia 2020 roku, kiedy to przegrał decyzją sędziów z Aleksandarem Rakiciem. Amerykanin w rozmowie z MMAjunkie.com po dzisiejszej gali przyznał, że oczekuje teraz rewanżu, by wrócić na swoje miejsce w rankingach:

“To jest to, czego chcę. O to proszę. To walka, o której mówię. To nic osobistego, bo nie mam nic do Rakicia personalnie, ale ja i Aleksandar Rakic powinniśmy się teraz zmierzyć. To czysta rywalizacja. Chcę odzyskać to, co mi zabrał – miejsce w rankingu.”

Aleksandar Rakic od czasu wygranej ze Smithem stoczył w UFC jeszcze jedną walkę. Na gali UFC 259: Błachowicz vs Adesanya pokonał decyzją sędziów Thiago Santosa i zbliżył się do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Zobacz także:

Bellator 266 – wyniki

Kolejna gala organizacji Scotta Cokera, tym razem w San Jose w stanie Kalifornia. Debiut u nowego pracodawcy zaliczy Yoel Romero, którego rywal to czołowy półciężki Phil Davis.

GROMDA 6: Vasyl Halych pokonał Zadymę i zgarnął 100 tysięcy złotych. Długa i mordercza walka! Oglądaliście?

Vasyl Halych pokonał Tomasza “Zadymę” Gromadzkiegow wielkim finale drugiego turnieju GROMDA. Zwycięzca zgarnął czek na 100 tysięcy złotych.