MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipAnthony “Rumble” Johnson wraca! Będzie walczył na gołe pięści z Alexandrem Emelianenko! – FAKE NEWS

Anthony “Rumble” Johnson wraca! Będzie walczył na gołe pięści z Alexandrem Emelianenko! – FAKE NEWS

AKTUALIZACJA: Poniższa informacja została podana przez nieprawdziwe konto prezesa BKFC, należy je traktować więc jako fake news.

To jest coś nieprawdopodobnego! Były kandydat do mistrzostwa wagi półciężkiej UFC i jeden z najmocniej bijących zawodników w historii MMA – Anthony “Rumble” Johnson wraca do startów! Amerykanin wystąpi na gali z walkami na gołe pięści -BKFC 10 i w walce o mistrzowski pas wagi ciężkiej zmierzy się z Alexandrem Emelianenko!

O zestawieniu tym poinformował prezes BKFC, David Feldman:

Anthony Johnson (22-6) pozostawał nieaktywny w startach od kwietnia 2017 roku, kiedy to zakończył karierę po porażce z Danielem Cormierem w walce o tytuł mistrzowski na UFC 210. Przez lata występów, “Rumble” dorobił się opinii jednego z najmocniej bijących zawodników mieszanych sztuk walki w historii. Aż 16 ze swoich 22 wygranych walk, Amerykanin wygrywał przez nokauty.

Alexander Emelianenko (28-7-1) w 2017 roku powrócił do startów po 3-letniej przerwie i pozostaje niepokonany. Rosjanin wygrał pięć walk i jedną zremisował. Na swoim rozkładzie ma m.in. Gabriela Gonzagę, Viktora Pestę czy Szymona Bajora.

Dokładny termin gali BKFC 10 i miejsce jej organizacji zostanie podane w późniejszym terminie.