MMA PLProfessional Fighters LeagueAnthony Pettis w PFL! Może zawalczyć z Marcinem Heldem w ramach turnieju wagi lekkiej!

Anthony Pettis w PFL! Może zawalczyć z Marcinem Heldem w ramach turnieju wagi lekkiej!

Foto: Facebook/ Anthony Pettis

To już oficjalna wiadomość! Anthony Pettis w PFL! Były mistrz UFC i WEC nie szukał długo zatrudnienia po zakończeniu kontraktu z organizacją Dany White’a .

Amerykanin związał się z organizacją PFL i wystąpi w turnieju wagi lekkiej, gdzie do rywalizacji stanie także Marcin Held. Losy obu zawodników mogą się zatem skrzyżować!

Anthony Pettis o podpisaniu nowego kontraktu poinformował fanów w mediach społecznościowych:

Anthony Pettis w PFL! Może zawalczyć z Marcinem Heldem w ramach turnieju wagi lekkiej!

Anthony Pettis swoją ostatnią walką w minioną sobotę na UFC Fight Night 183 zakończył obowiązującą go umowę z UFC. Amerykanin pokonał tam decyzją Alexa Morono i został wolnym agentem.

Sam zapowiadał, że będzie teraz testował swoją wartość na rynku wolnych zawodników. Okazuje się, że najlepszą ofertę Amerykaninowi złożyła organizacja Professional Fighters League, gdzie będzie toczył swoje najbliższe pojedynki.

Pettis weźmie udział w turnieju wagi lekkiej, którego stawką jest milion dolarów. Będzie jednym z faworytów turnieju.

W swojej karierze, Anthony Pettis toczył pojedynki balansując między walką piórkową a lekką. Zdarzały mu się nawet pojedynki w dywizji półśredniej.

Pierwszy przeciwnik dla Amerykanina w PFL zostanie podany w najbliższym czasie. Turniej PFL 2021 w wadze lekkiej zacznie się 23 kwietnia w Las Vegas i to zapewne tam zobaczymy debiut “Showtime’a”.

Zobacz także:

Martin Lewandowski o ostatnich dwóch galach UFC: Nie było tam nic fajnego!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził, że miał okazję oglądać ostatnie dwie gale największej organizacji na świecie. Jeden z właścicieli KSW przyznał, że nie były to dla niego wydarzenia pełne emocji.

Sylwester Wardęga w FAME MMA! Czekacie?

Mamy nowy nabytek freakowej organizacji. Sylwester Wardęga, bo o nim mowa już niebawem zadebiutuje. Kto będzie rywalem?

Tyson zabrał głos po przegranej na GROMDZIE! Jeszcze zaskoczy?

Są pierwsze słowa ”Tysona” po przegranej na GROMDZIE. Krystian Kuźma w finałowym pojedynku zmierzył się z doświadczonym Mateuszem Kubiszynem.