MMA PLBellatorAnthony Johnson aresztowany po swojej walce na Bellator 258! “Rumble” ma kłopoty!

Anthony Johnson aresztowany po swojej walce na Bellator 258! “Rumble” ma kłopoty!

Anthony Johnson aresztowany po swojej ostatniej walce na gali Bellator 258! Gwiazda amerykańskiej organizacji oraz uczestnik turnieju wagi półciężkiej wpadł w kłopoty prawne.

Informację o aresztowaniu byłego zawodnika UFC i jednego z najmocniej bijących fighterów w wadze półciężkiej jako pierwsze podało The Daily Voice.

O co dokładnie chodzi?

Anthony Johnson aresztowany po swojej walce na Bellator 258! “Rumble” ma kłopoty!

Johnson jest oskarżony o kradzież tożsamości. W listopadzie 2019 roku “Rumble” wykorzystał nie swoją kartę kredytową do zakupu biletów lotniczych z Newark do Ft. Lauderdale na Florydzie. Anthony Johnson był wymieniony jako pasażer na zakupionych biletach.

W związku ze sprawą, policja w Canaan uzyskała nakaz aresztowania “Rumble’a” po jego ostatniej walce na gali Bellator 258, gdzie znokautował Jose Augusto.

Johnson skorzystał z możliwości wyjścia na wolność po wpłacie kaucji w wysokości 500 dolarów. W tym miesiącu odbędzie się rozprawa sądowa z jego udziałem.

Przypominamy, że za Johnsonem pierwsza walka od kwietnia 2017 roku. W miniony weekend na gali Bellator 258 “Rumble” efektownie znokautował wspomnianego Jose Augusto i awansował do półfinału turnieju wagi półciężkie, gdzie czeka na niego aktualny mistrz Bellatora – Vadim Nemkov.

Zobacz także:

Rusza sprzedaż biletów na KSW 61. Poznaliśmy też kolejne nazwiska na karcie walk!

Po raz pierwszy od dłuższego czasu na gali KSW pojawią się widzowie. Bilety trafiły już do sprzedaży. Powoli zapełnia się też rozpiska czerwcowej gali KSW 61.

Jonas Magard vs. Frans Mlambo o pas wagi koguciej na FEN 34

Jonas Magard (11-4, 1 KO, 6 SUB) zmierzy się z Fransem Mlambo (9-5, 4 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej. Wydarzenie odbędzie się 28 maja.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [15-16.05.2021]

Kolejny weekend pełen emocji związanych z galami MMA – tymi stricte sportowymi jak również nieco… bardziej rozrywkowymi.

KSW 61: Nowe nazwiska w karcie walk! Polski gigant rusza ze sprzedażą biletów na hitową galę!

Ruszyła sprzedaż biletów na KSW 61! W walce wieczoru gali, która odbędzie się 5 czerwca, fani zobaczą starcie dwóch legend organizacji KSW.