MMA PLCiekawostkiAnita Włodarczyk sama pojmała złodzieja, który chciał ukraść jej auto: Po karierze chyba walki MMA bo oberwało się sprawcy

Anita Włodarczyk sama pojmała złodzieja, który chciał ukraść jej auto: Po karierze chyba walki MMA bo oberwało się sprawcy

Anita Włodarczyk to żywa legenda polskiego sportu! Trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem miała niecodzienną przygodę. Przygodę, w której musiała użyć swojej ponadprzeciętnej siły!

Anita Włodarczyk

Na liście sukcesów Włodarczyk znajdują się: trzykrotne mistrzostwo olimpijskie, czterokrotne mistrzostwo świata oraz wielokrotne rekordy świata, Europy i Polski w rzucie młotem.

Od wczoraj do jej sukcesów należy także pojmanie złodzieja!

Anita Włodarczyk sama pojmała złodzieja, który chciał ukraść jej auto

Anicie Włodarczyk jakiś cudzoziemiec próbował ukraść auto. Jak to się dla niego skończyło?

“Cudzoziemiec włamał mi się do auta. W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji.Niestety okupiłam to urazem mięśnia Kontuzja zdiagnozowana.Operacja w poniedziałek. Dziękuję @PolskaPolicja za szybką interwencje.Po karierze chyba walki MMA bo oberwało się sprawcy.”

Anita Włodarczyk – pół żartem, pół serio, ale jednak – wyraziła chęć walki w MMA. Co ciekawe, sama jest fanką tego sportu, a wczoraj nie ukrywała, że kibicowała Joannie Jędrzejczyk na UFC 275:

Po porażce Polki na UFC 275 w Singapurze, Włodarczyk skierowała do Jędrzejczyk słowa wsparcia:

“JJ dla mnie zawsze zostaniesz Mistrzynią

Szacun, że wróciłaś po 2 latach przerwy do klatki a wiem, że nie był to łatwy dla Ciebie czas . Dziękuje za wszystkie emocje i wzruszenia

Czekam na Ciebie w Polsce”

Zobacz także:

Remi Gruchała pokazuje twarz po gali GROMDA 9. Czy dalej chcesz być zawodnikiem sportów walki?

Zawodnik organizacji GROMDA – Remi Gruchała pokazuje dramatycznie wyglądającą twarz po wczorajszej gali GROMDA 9. “Remi” wystąpił w walce określanej jako super fight. Jego rywalem był Piotr “Diabełek” Czajko. Ich pojedynek był pełen emocji, a jeszcze więcej w nim było krwi.

Alan Kwieciński mocno odpowiada zawodnikowi GROMDY! Widzieliście?

Tomasz Gromadzki jeszcze nie tak dawno w mediach społecznościowych odniósł się do ostatniej przegranej Alana Kwiecińskiego. Zawodnik GROMDY udzielił wywiadu, gdzie ponownie był poruszony temat ”Alanika”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis