MMA PLKSWAnita Bekus w KSW! Kiedyś w 15 sekund odprawiła Kamilę Porczyk!

Anita Bekus w KSW! Kiedyś w 15 sekund odprawiła Kamilę Porczyk!

Jest wzmocnienie dywizji kobiet w największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki! Anita Bekus w KSW! 31-latka przechodzi do polskiego giganta po występach w FEN i Babilon MMA.

Informację o angażu Anity Bekus do KSW podał twitterowy insider, którym często sami jesteśmy nazywani – MMAPudelek.

Anita Bekus w KSW! Kiedyś w 15 sekund odprawiła Kamilę Porczyk!

Anita Bekus ostatnio walczyła dla organizacji Babilon MMA, gdzie pokonała decyzją sędziów Elizę Kuczyńską. Wcześniej walczyła na FEN 30, gdzie przegrała po kontrowersyjnej decyzji sędziowskiej z Izabelą Badurek, będąc wcześniej ogłoszoną wygraną w tej konfrontacji. Wcześniej Bekus pokonała m.in. znaną fit-celebrytkę Kamilę Porczyk. Zajęło jej to… 15 sekund, a walka miała miejsce na gali FEN 24 w 2019 roku.

Skrót tej walki -> TUTAJ.

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.