ANGELS of FIRE VI: REDEMPTION. 21.11.2009. Płock: Wyniki!

_ski5907b

Kolejna edycja AoF już za nami. Poniżej przedstawiamy pełne wyniki.

Pojedynki w ramach Mazowieckiej Młodzieżowej Ligi Kick – Boxingu pod patronatem Pana Adama Struzika Marszałka woj. Mazowieckiego

Michał Kowalczyk (UKS Słupno) vs. Łukasz Sobczak (UKS Słupno) – remis: pojedynek pokazowy, formuła low kick, 2 rundy po 1 min., kategoria wagowa -48kg

Kamil Zapotoczny  (Rajewski Team Płock) pokonał Dawida Gasi (Fight Club MZOS Płock) jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0, pojedynek w formule K-1, 2 rundy po 2 min. każda, kategoria wagowa -60kg

Arman Amirian (UKS Wyszogród) pokonał Szymona Wachaczyka (UKS Słupno) niejednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 2: 1, pojedynek w formule K-1, 2 rundy po 2 min. każda, kategoria wagowa -60kg

Aleksandra Szajewska (UKS Wyszogród) pokonała Izabelę Rajewską (Rajewski Team Płock) niejednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 2: 1, formule K-1, na dystansie 2 rundy po 2 min. każda, kategoria wagowa – 51 kg

Klaudia Pawicka (Rajewski Team Płock) pokonała Karolinę Kosiacką (UKS Wyszogród) jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0, pojedynek w formule K-1, 2 rundy po 2 min. każda, kategoria wagowa – 51 kg

Mateusz Teodorczyk (Silesian Cage Klub) pokonał Adama Oknińskiego (MMA Warszawa) przez poddanie (balacha), 1: 47 runda 2, pojedynek w formule MMA, 2 rundy po 3 min. każda, kategoria wagowa – 91 kg

Tomasz Unger (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Tomasza Stefaniaka (Dragon Sochaczew) przez jednogłośną decyzję sędziowska, pojedynek w formule MMA, 2 rundy po 3 min. każda, kategoria wagowa – 76 kg
Damian Zdanikowski (Okniński MMA Warszawa) pokonał Jakuba Majocha ( Change Gym Kraków) przez poddanie (skrętówka), 2: 20 runda 1, pojedynek w formule MMA, na dystansie 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa – 76 kg

Pojedynki w ramach meczu: Czechy vs. Mazowsze

David Hunanjan / CZECHY pokonał Sebastiana Rajewskiego (Rajewski Team Płock) przez RSC w 2 R, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa – 60 kg

Bartosz Malinowski (Rajewski Team Płock) pokonał Martina Macura / CZECHY przez jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa – 81 kg

Petr Issoz / CZECHY pokonał Łukasza Pławeckiego (Halny Nowy Sącz) / POLSKA niejednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 2: 1, pojedynek w formule K-1, na dystansie 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa – 71 kg

Superwalki Gali ANGELS of FIRE VI – REDEMPTION

Dariusz Majewski (Radomski Klub Taekwondo) pokonał Przemysława Zbiciaka (Arrachion MMA Olsztyn) przez poddanie (duszenie zza pleców), 3: 31 runda 2, pojedynek w formule MMA, 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa – 70 kg

Krzysztof Piechota (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Michała Gawła (Change Gym Kraków) przez jednogłośną decyzję, pojedynek w formule MMA, 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa – 91 kg

Walki półfinałowe 4 osobowego turnieju na zasadach K-1 w kategorii -75 kg: Gali ANGELS of FIRE VI – REDEMPTION

Rafał Dudek (Halny Nowy Sącz) pokonał Przemysława Zygmuntowicza (Arrachion MMA Olsztyn) przez jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 3 min. każda, kategoria wagowa – 75 kg

Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa) pokonał Łukasza Szulca (Czerwony Smok Poznań) przez jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 3 min. każda, kategoria wagowa – 75 kg

Superwalki Gali ANGELS of FIRE VI – REDEMPTION

Mateusz Rajewski (Rajewski Team Płock) pokonał Michała Polaka (Gladiator Bydgoszcz) przez jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0, pojedynek w formule K-1, na dystansie 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa – 57 kg

Damian Krawczyk (Change Gym Kraków) pokonał Roberta Rajewskiego (Rajewski Team Płock) przez RSC w 1 R, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa – 63.5 kg

Michał Królik (PACO Katowice) pokonał Daniela Długajczyka (Ronin Tychy) przez jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0 pojedynek w formule K-1 Rules, 3 rund po 2 min. każda, kategoria wagowa – 54 kg

Finał turnieju w formule K-1, kategoria wagowa – 75 kg, 3 rund po 3 min. każda
Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa) pokonał Rafała Dudka (Halny Nowy Sącz) przez jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0, pojedynek w formule K-1, 3 rund po 3 min. każda, kategoria wagowa – 75 kg

Walki wieczoru Gali ANGELS of FIRE VI – REDEMPTION

Łukasz Sajewski (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Piotra Kurowskiego (Okniński MMA Warszawa) przez jednogłośną decyzję, pojedynek w formule MMA, 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa – 73 kg

Nilson Pereira (Gracie Barra Brazylia) pokonał Sławomira Kołtunowicza (Radomski Klub Taekwondo) przez TKO (kontuzja łokcia), 2: 06 runda 1, pojedynek w formule MMA, 2 rund po 5 min. każda, kategoria wagowa – 66 kg

Pojedynek o tytuł Zawodowego Mistrza Świata federacji WKA w formule K-1. Kategoria wagowa – 67 kg, 5 rund po 3 min. każda

Łukasz Rajewski (Rajewski Team) / POLSKA pokonał Joghena Waegemansa (Bulls Gym) / BELGIA przez jednogłośną decyzją sędziowską na punkty – 3: 0

Możliwość komentowania jest wyłączona.