MMA PLBoksAndy Ruiz Jr wypunktował Chrisa Arreolę. Zadyma na trybunach podczas walki [WIDEO]

Andy Ruiz Jr wypunktował Chrisa Arreolę. Zadyma na trybunach podczas walki [WIDEO]

Były mistrz świata w wadze ciężkiej Andy Ruiz Jr wypunktował Chrisa Arreolę w walce wieczoru gali bokserskiej w Carson. Meksykanin na początku walki miał kłopoty z doświadczonym Amerykaninem, a atmosfera walki przeniosła się także na trybuny.

Andy Ruiz wypunktował Arreolę

Andy Ruiz Jr wypunktował Chrisa Arreolę. Zadyma na trybunach podczas walki [WIDEO]

Arreola lepiej wszedł w walkę z Ruizem Juniorem. W początkowej fazie walki, Meksykanin był nawet liczony po jedynym z mocnych ciosów Amerykanina:

Andry Ruiz Junior przejmował inicjatywę wraz z rozwojem walki. Chris Arreola po pierwszych trzech rundach wyraźnie zaczął tracić siły i stawał się łatwiejszym celem dla Meksykanina. Ruiz Junior wiedział, że zyskuje przewagę w tej konfrontacji i wykorzystywał to z zimną krwią. Był stroną częściej trafiającą, dyktującą warunki gry i wywierającą presję. Arreola w późniejszej fazie walki nie miał argumentów w konfrontacji z młodszym przeciwnikiem.

Ostatecznie o zwycięstwie Ruiza Juniora musieli zadecydować sędziowie, którzy punktowali to starcie: 117-110, 118-109, 118-109.

Co ciekawe, atmosfera walki w ringu przeniosła się także na trybuny, gdzie kibice także zaczęli okładać się pięściami. Kilka filmów z tym, co dzieje się na trybunach podczas walki Ruiza z Arreolą dostępnych jest na Twitterze:

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Bonusy po UFC on ESPN 23. Jiri Prochazka podwójnie nagrodzony po zjawiskowym nokaucie [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 23 w Las Vegas. Za szczególnie udaną może ją uznać przede wszystkim bohater walki wieczoru Jiri Prochazka (28-3-1), który zgarnął aż dwa dodatkowe bonusy pieniężne.

UFC on ESPN 23: Krzysztof Jotko zdecydowanie wypunktowany przez Seana Stricklanda. Koniec serii zwycięstw

Krzysztof Jotko (22-5) przegrał z Seanem Stricklandem (23-3) jednogłośną decyzją w pojedynku na gali UFC on ESPN 23 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis