MMA PLBoksAndy Ruiz Jr. szykuje formę na walkę z Joshuą. Meksykanin zamierza być szybki [WIDEO]

Andy Ruiz Jr. szykuje formę na walkę z Joshuą. Meksykanin zamierza być szybki [WIDEO]

Foto: YouTube.com/KoncreteJungle

Jeden z najbardziej oczekiwanych rewanżów w boksie pomiędzy Andy Ruizem Jr. (33-1) a Anthonym Joshuą (22-1) zbliża się wielkimi krokami. Niedawno do internetu trafił materiał wideo z przygotowań Meksykanina do walki.

1 czerwca 2019 roku był jednym z najbardziej sensacyjnych dni w historii boksu. Skazywany na pożarcie Ruiz znokautował bowiem Joshuę, który posiadał w tym czasie pasy federacji WBO, IBF, IBO oraz WBA. Niespodziewana zmiana mistrza sprawiła, że od razu promotorzy chcieli doprowadzić do rewanżu między zawodnikami.

Pertraktacje na ten temat były długie i burzliwe. Długo mówiło się, iż Meksykanin nie będzie zainteresowany podpisaniem umowy, gdyż skarżył się on na proponowaną mu gażę. Kontrowersje wywoływało również miejsce rozegrania rewanżu. Ostatecznie bokserzy zgodzili się jednak zawalczyć w Arabii Saudyjskiej.

Starcie Ruiz – Joshua 2 datowane jest na 7 grudnia. Od jakiegoś czasu bokserzy przygotowują się już do walki. Fragmenty treningów aktualnego mistrza czterech bokserskich federacji pojawiły się na YouTubie. Na materiale wideo widać, iż Andy nie próżnuje, starając się jak najlepiej przygotować do rewanżu.