MMA PLMMA-VIPAndrzej Żuromski po przegranej z Chicem: Wszedł lucky punch centralnie na brodę i mnie zabrało!

Andrzej Żuromski po przegranej z Chicem: Wszedł lucky punch centralnie na brodę i mnie zabrało!

Są pierwsze słowa Andrzeja Żuromskiego po drugiej przegranej w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” wystąpił na wczorajszej gali MMA VIP 4 i nie będzie tego dobrze wspominał.. Żuromski już w pierwszej rundzie został ciężko znokautowany w starciu z Tomaszem Chicem.

Żurom

Od samego początku obaj wchodzili w otwartą wymianę. Nie brakowało ciosów i kopnięć po stronie Chica. Po chwili Radomianin krwawił z nosa. ”Żurom” dobrze odpowiadał, ale to ciosy Tomasz robiły wrażenie. Chic przy siatce złapał rywala mocnym ciosem. Zakończyło się brutalnym nokautem.

Żurom: Dowiedziałem się w samochodzie wracając z kolegami!

Andrzej Żuromski na instagramie zabrał głos po szybkiej przegranej na MMA VIP 4. ”Żurom” oddaje szacunek przeciwnikowi, lecz wspomniał o tak zwanym lucky punchu.

Dotarłem do domu, udzielałem wywiadów oraz pisząc posty, po ciężkim nokaucie ( będąc tego po prostu nieświadomym ) Mówiłem głupoty, że ustałem na nogach, przetrwałem , bo nie pamiętałem i nie pamiętam, bym leżał na deskach. Dowiedziałem się w samochodzie wracając z kolegami z godzinę po walce, że ciężki nokaut, a ja : Jak to ? W szoku… Zobaczyłem teraz walkę i ścięło mnie jak kłodę 🙁 Wygrał lepszy, wszedł lucky punch centralnie na brodę i mnie zabrało.. Źle się czuję, kręci mi się w głowie i tyle mogę powiedzieć. Gratuluję Tomkowi wygranej, zrobiłem błąd idąc na wymianę, a zresztą nie będę się tłumaczyć !!! Nie zachowałem zimnej głowy i zdjął mnie jak snajper idealnie.

Zobacz także:

Dana White znów pójdzie swoją drogą? UFC nie reaguje na atak Rosji na Ukrainę

Dana White to postać charyzmatyczna i wyjątkowa, ale też kontrowersyjna. Dzięki jego uporowi amerykańska organizacja świetnie przeszła przez kryzys wywołany pandemią koronawirusa. Teraz wobec aktualnej sytuacji na świecie, a więc ataku Rosji na Ukrainę włodarz UFC również zareagował na swój sposób. A właściwie… nie zareagował wcale.

Zawodnik UFC zebrał 10 tysięcy dolarów na pomoc dla rodziny po aresztowaniu Caina Velasqueza! Widzieliście?

Piękny gest jednego z zawodników UFC! Derek Brunson zebrał 10 tysięcy dolarów dla rodziny Caina Velasqueza, która na ten moment pozostała bez ojca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis