MMA PLSolo Combat FederationAndrzej Wasilewski zszokowany walką wojowników bez rąk! Słowa wywołały kontrowersje!

Andrzej Wasilewski zszokowany walką wojowników bez rąk! Słowa wywołały kontrowersje!

Andrzej Wasilewski zabrał głos na twitterze. Uznany polski promotor boksu postanowił skomentować ogłoszone starcia na drugiej edycji Solo Combat Federation. Na gali Grzegorza Szulakowskiego zobaczymy walkę wojowników bez rąk. Warto zaznaczyć, że obaj prowadzą sportowe życie.

Wasilewski

Wczoraj w mediach społecznościowych ogłoszono, że dziesiątego czerwca w Kępnie zobaczymy starcie wojowników bez rąk – Przemysław Wieczorek vs Bartosz Klimek.

Dzień dobry! Dziś przedstawiamy kolejne zestawienie naszej gali. Zestawienie jakiego jeszcze chyba w Polsce, a może nawet w Europie nie było. Zdajemy sobie sprawę, że u niektórych może ono wywołać pewne kontrowersje. Na przeciw siebie staną bowiem zawodnicy, którzy są sportowcami z krwi i kości. Są to osoby będące motywacją, inspiracją i wzorem dla innych, którzy są najlepszym przykładem pokonywania własnych słabości, przełamywania barier, realizacji własnych marzeń i dokonywania niemożliwego…Przemek i Bartek trenują bowiem sporty walki, nie mając rąk… Przemysław Wieczorek stracił obie ręce w wieku 20 lat w wypadku kolejowym. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Europy i świata w @paraTaekwondo. Jak sam mówi : „Wiadomo, że są chwile trudniejsze, ale paradoksalnie, nawet cieszę się ze swojego położenia. Życie poznałem dopiero, kiedy straciłem ręce. Kiedy je miałem, żyłem z dnia na dzień. Dopiero po ich utracie zacząłem trenować, studiować, układać sobie życie rodzinne”. Bartek Klimek stracił ręce w wieku 7 lat. Trenuje w klubie Arrachion Olsztyn pod okiem Pawła Derlacza, jego marzeniem jest wystąpić w zawodowej walce na gali mma, co niedługo nastąpi… Nie chcemy się tutaj rozpisywać na temat obu zawodników- jest wiele treści na ich temat w internecie i polecamy każdemu, aby zapoznał się z sylwetkami tych panów. Walka odbędzie się w formule tylko na kopy, 3 x 3 minuty. Podczas walki przeprowadzona będzie zbiórka charytatywna, której cel, panowie wspólnie wyznaczą. Kibicujemy obu zawodnikom, dla nas już są wygranymi- zdobyli nasz szacunek i uznanie, a ich życie to dowód, że „niemożliwe nie istnieje” a „ ograniczenia są tylko w naszej głowie”.

Wasilewski komentuje!

Andrzej Wasilewski na twitterze postanowił skomentować ogłoszone starcie, do którego ma dojść na Solo Combat Federation 2. Promotor boksu jest w szoku, że walka odbędzie się w celach komercyjnych.

Niedlugo odbędzie się w Pl pierwsza walka dwóch Panów bez rąk. Panom chwała za treningi sportowe, ambicje i marzenia. Dla mnie szokujące że odbędzie się to w celach komercyjnych, sprzedaż relacji w systemie ppv. Po Fame, VIP, Gromdach, tak jak myślałem, ktoś poszedł jeszcze dalej

Doszło też do szybkiej reakcji na słowa Wasilewskiego. Głos zabrał Łukasz Zaborowski czy chociażby Maciej Turski.

Oni są bardziej sprawni od rywali których obijają nasi pięściarze na galach w Polsce.

Nawet nie napisałem słowa o sprawności tych Panów. Jakoś mnie nie zaskoczyło że jak wszedłem na Pana profil to się okazało że jest Pan związany z mma

Oj nieładnie Panie Andrzeju odbierać komuś niepełnosprawnemu możliwość realizacji postawionych przed sobą wyzwań. Jeśli się zgodzili to w czym problem? Nie mogą walczyć, bo ktoś powiedział, że nie mogą?

Panie Macieju, lubi Pan takie wydarzenia to już wiemy. Proponuje żeby Pan zrobił walki niewidomych albo niepełnosprawnych którzy będą się mogli tylko gryźć. I niech Pan to sobie nazywa jak chce

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

Okniński o starciu Pudzian-Materla: Żadnych szans nie ma Pudzianowski, walka do jednej bramki! Widzieliście?

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o ogłoszony pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (16-7), a Michałem Materlą (31-8). Będzie to walka wieczoru gali KSW 70, która odbędzie się dwudziestego ósmego maja w Łodzi.

Takiej walki w Polsce jeszcze nie było! Na gali ”Szuliego” zobaczymy starcie zawodników bez rąk! Co wy na to?

Takiej walki na zawodowej gali MMA w Polsce jeszcze nie było. Organizacja Solo Combat Federation ogłosiła, że na drugiej edycji zobaczymy starcie wojowników bez rąk. Grzegorz Szulakowski i Tomasz Kmiecik postanowili dać szansę wojownikom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis