MMA PLThe WarAndrzej Wasilewski o The War: Zakazać, natychmiast!

Andrzej Wasilewski o The War: Zakazać, natychmiast!

Andrzej Wasilewski nie jest fanem walk na gołe pięści, a co dopiero pojedynków, które mają miejsce na gali The War. Uznany promotor boksu w mediach społecznościowych wypowiedział się o nowej organizacji. Wasilewski zapewnia, że The War powinno zostać natychmiast zakazane.

Wasilewski

Podczas gali odbyły się aż dwa turnieje indywidualne – 8-osobowy turniej mężczyzn oraz 4-osobowy turniej kobiet. W przypadku mężczyzn turniej odbył się na zasadach K-1 dodatkowo z dopuszczonymi uderzeniami łokciami oraz głową. Walki kobiet odbywały się zaś na zasadach boksu.

Wasilewski ostro o The War: Wprowadzić konkretną odpowiedzialność karną!

Andrzej Wasilewski mówi nie organizacji The War! Promotor boksu nie jest fanem walk na gołe pięści, a tym bardziej grupowym pojedynkom. Wasilewski napisał, że takie starcia powinny być natychmiast zakazane.

Zakazać. Natychmiast. Wprowadzić konkretną odpowiedzialność karną. Jak się patrzy, jak to wygląda, kto bierze udział i kogo to promuje, to moim zdaniem należy zamknąć ten kierunek rozwoju eventów.

Zobacz także:

Powstaje zbiórka po The War 3! Soroko: Zbierzcie mi chociaż z pięć tysięcy, muszę dać dzieciakowi! Widzieliście?

Adam Soroko pokazał wielki charakter i twardą głowę. Karateka doszedł aż do finału walk na gołe pięści. Ostatecznie ”Soroko” musiał uznać wyższość ”Rosa”. Po walce Adam miał ważną prośbę do kibiców.

Ewa Brodnicka nie powiedziała ostatniego słowa! Będzie następna freakowa walka! Jaka rywalka?

Ewa Brodnicka jest zmotywowana i chętna na starcie w mieszanych sztukach walki. Była mistrzyni świata w boksie zapowiedziała, że czeka ją następna freakowa walka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis