MMA PLBoksAndrzej Wasilewski o Bombardierze: Nie chcę kolegom z KSW dokuczać…

Andrzej Wasilewski o Bombardierze: Nie chcę kolegom z KSW dokuczać…

Andrzej Wasilewski promotor bokserski postanowił skrytykować ostatnie zestawienie organizacji KSW. Największa organizacja w naszym kraju szykowała walkę Mariusza Pudzianowskiego (14-7) z Sergine Ousmane Dia (2-0), który w ostatniej chwili wypadł z rozpiski.

Senegalczyk został przewieziony do szpitala. Powodem był atak ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i jego udział był niemożliwy. KSW robiło co mogło, aby na parę godzin przed galą znaleźć odpowiednie zastępstwo.

Skończyło się na debiutującym Nikoli Milanoviciu (0-1), który nie zawiesił wysoko poprzeczki. Pudzianowski potrzebował minuty i 12-sekund na zakończenie pojedynku przed czasem.

Wasilewski mocno o Bombardierze!

Andrzej Wasilewski w rozmowie z bokser.org skrytykował ostatnie zestawienie organizacji KSW. Mowa o starcie Bombardiera (2-0), który ostatecznie wypadł z rozpiski 59-edycji.

Nie chcę kolegom z KSW dokuczać, bo ja nie wiem co się wydarzyło, ale jak zobaczyłem ten występ na scenie w Senegalu, granie w koci łapci.. To pomyślałem, że jak ten murzyn przyjedzie do Polski i zobaczy, że chcą go bić to ucieknie. No i rzeczywiście z walki się wycofał.

Wielu kibiców te słowa mogą zaskoczyć, ponieważ wielokrotnie na Andrzeja Wasilewskiego spadała krytyka jeśli chodzi o matchmaking i aż nadto ”spokojne” budowanie swoich zawodników.

Zobacz także:

Don Kasjo gotowy założyć się z Nitro o 100 tysięcy złotych! Przyjmie zakład?

Pojawia się sporo osób, które są przekonane, że Kasjusz Życiński przegra swój najbliższy pojedynek. Mowa tu o popularnym Sergiuszu ”Nitro” Górskim, który na swoim livie powiedział, że Norman Parke wygra z ”Don Kasjo” w 30-sekund. Na odpowiedź Kasjusza nie musieliśmy długo czekać.

Oleksandr Usyk dostał telefon z UFC! Będzie debiut w MMA?

To jest spora niespodzianka! Oleksandr Usyk (18-0, 13 KO) zdradził, że dostał propozycję od UFC, aby zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno mówiło sie o potencjalnej walce Ukraińca z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).