MMA PLBoksAndrzej Wasilewski mówi o przewadze boksu nad innymi sportami walki, potem przyznaje, że to był alkotweet

Andrzej Wasilewski mówi o przewadze boksu nad innymi sportami walki, potem przyznaje, że to był alkotweet

Promotor bokserski Andrzej Wasilewski w krótkiej wiadomości zamieszczonej na Twitterze wychwala boks nad inne sztuki walki, w tym MMA. Wiadomość ta była refleksją po świetnej walce Oleksandra Usyka z Anthonym Joshuą, którą obserwował cały świat różnorakich sportów walki.

Nie dziwne, że Andrzej Wasilewski próbuje pokazać wyższość pięściarstwa nad innymi stylami walki, ale tym razem zrobił to niefortunnie.

Andrzej Wasilewski mówi o przewadze boksu nad innymi sportami walki, potem przyznaje, że to był alkotweet

“Wielki boks jest sztuka. To sie nigdy nie wydarzy w karate, kickboxingu, mma czy jakis wyglupach typu boks birmanski lub bez rekawic. To i to tylko powoduje ze liczbs widzow i topowe zaronki w boksie to inba galaktyka niz w innych ww dziedzinach walki. Przepraszamy. Tak jest.” – przyznał najpierw (pisownia oryginalna!)

Później jednak – w odpowiedzi na wiadomość od jednego z użytkowników – przyznał, że powyższa wiadomość była alkotweetem napisanym po walce Joshua vs Usyk, którą oglądał z dużą szklanką drogiego alkoholu w dłoni:

Zobacz także:

Raper Sarius w FAME MMA! Jego walka będzie “kozacka”!

Raper Sarius w FAME MMA! Podczas trwającej II konferencji prasowej przed FAME MMA 11 poznaliśmy najnowszy nabytek organizacji ze świata rapu. Jest nim Mariusz Golling, znany w środowisku jako Sarius.

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.

UFC on ESPN+ 51 z udziałem Krzysztofa Jotki – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Najbliższy weekend przyniesie kolejną galę UFC. Do oktagonu powróci też jeden z Polaków.