MMA PLMurańskiAndrzej Supron do Murańskiego: A jeżeli by powiedzieli może Pan zawalczyć, ale za darmo?

Andrzej Supron do Murańskiego: A jeżeli by powiedzieli może Pan zawalczyć, ale za darmo?

Andrzej Supron również był gościem w ostatnim odcinku ”Sprawy dla Reportera”. Nasz utytułowany zapaśnik postanowił wypowiedzieć się o Jacku Murańskim. Ponadto Supron postanowił zapytać ”Murana” czy zawalczyłby za darmo!

Murański

Andrzej Supron to utytułowany sportowiec. Jest chociażby trzynastokrotnym mistrzem Polski w zapasach, dwukrotnym mistrzem Europy, mistrzem świata i srebrnym medalistą olimpijskim.

Jacek Murański w tym momencie szykuje się do drugiego pojedynku w mieszanych sztukach walki. Nastąpi to na najbliższej gali FAME MMA 15, która odbędzie się przed zakończeniem wakacji. Już niebawem poznamy również przeciwnika ”Murana”.

Supron: To było zastanawiające, że człowiek jeszcze w tym wieku chce walczyć!

Andrzej Supron we wczorajszym odcinku ”Sprawy dla reportera” wypowiedział się o Jacku Murańskim. Utytułowany zapaśnik był zaskoczony, że ”Muran” w tym wieku próbuje rywalizacji w MMA. W pewnym momencie Supron postanowił zadać mu ważne pytanie.

Andrzej Supron: Zawsze mówię, że ktoś ma swoją cenę, więc nie chciałbym tu na ten temat dyskutować. Jedno wiem, że MMA to są mieszane sporty walki, które… Odpowiadało zawsze na odwieczne pytanie kto jest lepszy czy zapaśnik czy bokser, czy bokser czy judoka, czy karateka – i można tak mieszać. Natomiast prawda jest też taka, że to jest komercja. To jest po prostu komercja. Pewna grupa biznesmenów strzeliła się w ten rodzaj walki, ponieważ no…

Elżbieta Jaworowicz: Pieniądze to przynosi. Pytam o pańską cenę, dlatego że ma to związek z Murańskim. Bo on organizuje…

Jacek Murański: Z Murańskimi. Ja nie organizuje, biorę udział.

Andrzej Supron: Widziałem Pana w walce, więc to też było zastanawiające prawda, że człowiek jeszcze w tym wieku chce walczyć. To jest jakieś wyzwanie, ja nie potępiam ludzi, chcą się sprawdzić i to w sposób cywilizowany, bo to jednak przy określonych przepisach, określonych zawodach i to jest najlepsze metoda jaka może być w rozstrzygnięciu nawet pewnych sporów. Po co to robić na ulicy? To można zrobić w ringu, na macie.

Jacek Murański: Mogę realizować misję dotarcia do młodzieży i szerzenia postaw patriotycznych. Niech sobie mistrz wyobrazi, że na moje wezwanie do minuty ciszy większości młodzież 15-19 lat, tysiące osób – śmiejąca się, na moje wezwanie po masakrze w Buczy wszyscy wstają. Nie ma żadnego obśmiewania, to jest mój sukces! Nie będę hipokrytą, pieniądze też, ale mam tam misję do zrealizowania i tą misję odkryłem.      

Andrzej Supron: A jeżeli by powiedzieli może Pan zawalczyć, ale za darmo? Zawalczyłby Pan?

Jacek Murański: Tak!

Andrzej Supron: Dlatego mówię, że są ludzie często po to, aby się sprawdzić. A czasami tak jak Pan powiedział, żeby nieść jakąś myśl. Sam będąc w programie rzucałem jakieś hasło dla młodzieży, żeby była aktywna, ćwiczyła i tak dalej.

Jacek Murański: I nie znał Pan reakcji czy obśmieją czy przyjmą.    

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Michalskiego z Parke: Nadal czujesz się zgwałcony przez Gamera?

To nie koniec! W mediach społecznościowych doszło ponownie do mocnej wymiany słownej pomiędzy Michałem Michalskim, a Normanem Parke. Zawodnik KSW postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Storminie”, gdy pojawiło się oświadczenie FAME MMA.

Piotr Szeliga ponownie o Parke: Przyjdzie czas i na niego, skończy się pajacowanie! Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories postanowił zabrać głos w sprawie Normana Parke. Organizacja FAME MMA wydała oświadczenie i ogłosiła, że kończą współpracę ze ”Strominem”. Szeliga zapewnia, że były mistrz KSW zachował się słabo i niehonorowo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis