MMA PLKSWAndrzej Kościelski w niesamowitej formie! Sami zobaczcie [WIDEO]

Andrzej Kościelski w niesamowitej formie! Sami zobaczcie [WIDEO]

Andrzej Kościelski mający na karku 50 wiosen jest w znakomitej formie! Po raz kolejny zobaczyliśmy wideo, które potwierdza, że główny trener Ankosu Poznań mógłby zaskoczyć niejednego młodego wojownika. 

Zastanawiacie się czy już nie za późno na sporty walki? Musicie zobaczyć w akcji Andrzeja Kościelskiego, który nie próżnuje i chętnie bierze czynny udział w treningach ze swoimi podopiecznymi. Trener swoją sylwetką może zawstydzić niejednego zawodnika MMA.

Cóż za forma.. Andrzej Kościelski w akcji!

Tym razem filmik z treningu z Maciejem Kazieczko (6-1), który przygotowuje się do następnego pojedynku w KSW. Maciek pod koniec sierpnia zmierzy się najprawdopodobniej z Marianem Ziółkowskim (21-7-1), a zwycięzca będzie już bardzo bliski walki o pas mistrzowski. 27-latek aktualnie może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu. W ostatniej walce zrobił duże wrażenie, gdy w 24-sekundy ciężko znokautował Michaela Duboisa. Poniżej trening Maćka w parterze z trenerem Andrzejem Kościelskim!

Potyczka z Maciej Kazieczko 💪😃💥💥💥💥

Opublikowany przez Andrzej Kościelski Piątek, 24 lipca 2020

Dodać również trzeba, że Andrzej Kościelski w przeszłości prowadził mistrzów organizacji KSW. Przecież jeszcze niedawno Norman Parke (28-7-1) miał tymczasowy pas kategorii lekkiej. Ponadto Kościelski może pochwalić się fighterem w UFC. Mowa o Makhmudzie Muradovie (24-6), który efektownie pokazuje się w największej organizacji na świecie. Wojownik pochodzący z Uzbekistanu w debiucie pokonał na punkty solidnego Alessio Di Chirico, a w ostatniej walce ciężko znokautował Trevora Smitha.

Zobacz także:

Co za nokaut! Zrobił na was wrażenie?

To był najszybszy nokaut w kobiecym boksie. Eksplozywność, szybkość i seria