MMA PLKhabib NurmagomedovAndrzej Kościelski spotkał Nurmagomedova! Czapka z autografem trafi na licytację!

Andrzej Kościelski spotkał Nurmagomedova! Czapka z autografem trafi na licytację!

Andrzej Kościelski aktualnie przebywa na Yas Island, gdzie miał szansę porozmawiać z wielkim gwiazdami UFC. Trener Ankosu Poznań spotkał legendarnego już Khabiba Nurmagomedova (29-0). Czapka z podpisem mistrza pojawi się na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ostatni czas dla niekwestionowanego championa był ciężki. Mowa o śmierci jego trenera i ojca – Abdulmanapa Nurmagomedova. Przykre wiadomości pojawiły się na początku lipca. Abdulmanap był hospitalizowany, ponieważ stwierdzono u niego duże problemy ze zdrowiem. Jak się później okazało ojciec Khabiba był zarażony koronawirusem.

32-latek ostatni pojedynek stoczył dwudziestego czwartego października. Khabib na UFC 254 po raz pierwszy w narożniku nie miał swojego mentora. Dużo osób wspominało, że Justin Gaethje (22-2) może być jednym z nielicznych, który zagwarantuje pierwszą przegraną w rekordzie niekwestionowanego mistrza. Khabib po raz kolejny potwierdził, że jest zawodnikiem z innej planety. Nurmagomedov w drugiej odsłonie do nieprzytomności poddał Amerykanina. 32-latek po walce niespodziewanie ogłosił zakończenie barwnej kariery.

Andrzej Kościelski spotkał Khabiba Nurmagomedova!

Andrzej Kościelski znajdujący się na Yas Island miał szansę spotkać się z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem (29-0). Trener Ankosu Poznań czapkę z podpisem Dagestańczyka przeznaczy na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z Arcy Mistrzem @ufc@khabib_nurmagomedov💪😃aktualnie najlepszym zawodnikiem MMA bez podziału na kategorie wagowe 💪💪Czapkę UFC z podpisem Mistrza będzie można wylicytować na WOŚP- @fundacjawosp💥💥💥

Kościelski na wyspie miał szansę również spotkać Maxa Hollowaya (22-6), który z kapitalnej strony pokazał się na ostatniej gali UFC. Hawajczyk ustanowił nowe rekordy w największej organizacji na świecie. 29-latek na dystansie 5-rund zdominował i porozbijał Calvina Kattara.

Z mistrzem @ufc Max Holloway 💪😁Ja ważę ok 87 kg a ten gość walczy w kat 66 kg i jest dużo większy ode mnie ☹️☹️

Wszystko wskazuje na to, że Holloway w najbliższej walce po raz trzeci skrzyżuje rękawice z Alexandrem Volkanovskim (22-1).

Zobacz także:

Filmy o sportach walki, które warto zobaczyć! Co myślicie o takiej serii?

Zaczynamy nową serię – filmy o sportach walki, które warto zobaczyć. Na pierwszy ogień klasyk! To film dla prawdziwych fanów sztuk walk

McGregor oskarżony o gwałt! Widzieliście?

Robi się gorąco przed sobotnim powrotem Conora McGregora. Irlandczyk został oskarżony o gwałt.