MMA PLFAME MMAAndrzej Kościelski o Murańskim: Dzień bez Pana Jacka, jest dniem straconym!

Andrzej Kościelski o Murańskim: Dzień bez Pana Jacka, jest dniem straconym!

Głównym trener Ankos MMA Poznań był gościem na gali FAME MMA 10. Jeden z najlepszych trenerów w Polsce, wypowiedział się m.in. o Jacku Murańskim. “Dzień bez Pana Jacka Murańskiego, jest dniem straconym”.

Andrzej Kościelski był jednym z gości na gali FAME MMA 10. Właściciel klubu Ankos MMA Poznań to uznana marka w świecie sportów walki. Kościelski wprowadził na salony takie nazwiska jak Gamrot czy Mańkowski. Obecnie trenuje m.in. Marcina Tyburę czy Daniela Skibińskiego. Kościelski to jedna z nielicznych osób, która dołączyła do grona “Hall of Fame” polskiego MMA.

Andrzej Kościelski: Jestem ciekawy jakie ma umiejętności!

Podczas gali FAME MMA 10, Andrzej Kościelski udzielił wywiadu dla portalu MMA – Bądź na bieżąco, w którym wypowiedział się na temat nowej gwiazdy w świecie sportów walki – Jacka Murańskiego.

Dzień bez Pana Jacka Murańskiego jest dniem straconym. Zawsze coś fajnego się wydarzy. Musi być taka osoba na rynku. Taka osoba robi PR. Sprawia, że ludzie oglądają te gale. Pojawił się Jacek Murański. Wcześniej był Najman czy Bonus BGC. Jak najbardziej – chcemy to oglądać. Chcemy w tym uczestniczyć, a jak potrzeba to będziemy tych zawodników też trenować – u nas w Ankosie!

Kościelski odpowiedział też o swoim potencjalnym pojedynku z Murańskim.

Jacek Murański nagle pojawił się w polskim MMA, sam śledzę jego osobę. Mam taką grupę, gramy na PlayStation całą grupą w Call of Duty. I w jakiś sposób śledzimy wszystkie poczynania Pana Jacka Murańskiego i twierdzimy wszyscy razem (pozdrawiam wszystkich z mojej grupy), że dzień bez Pana Jacka jest dniem straconym. Zawsze coś fajnego się wydarzy i musi być taka osoba na rynku żeby fajnie się oglądało takie gale. Pojawił się Jacek Murański, wcześniej był Najman, Bonus BGC. Jak najbardziej chcemy to oglądać, chcemy w tym uczestniczyć. Nie chcemy nikogo wyzywać na pojedynek. Nikogo nie będziemy wyzywać od nie wiadomo kogo, chcemy tylko w tym uczestniczyć. A jak potrzeba to będziemy tych zawodników trenować u nas w Ankosie. Z tego co słyszę Pan Jacek to jest mój rocznik czyli 69, to jest bardzo dobry rocznik, bo zawsze dużo osób uważało, że 69 rocznik jest najlepszy wtedy pod kątem sportowym. I widać, że Pan Jacek jest ciągle w sztosie. Jestem ciekawy jakie ma umiejętności i chciałbym to na nadchodzącej gali zobaczyć. Ja się boję. Nie chciałbym toczyć z Jackiem Murańskim żadnego boju. Ja jestem już emerytem. Mogę posparować ze swoimi chłopakami w klubie. Pan Jacek ma całą rzeszę zawodników, którzy chcą się z nim bić, jednak ja odpadam.

Jacek Murański wciąż czeka na debiut w sportach walki. Nieoficjalnie mówi się, że gwiazda programu “Lombard. Życie pod zastaw.” skrzyżuje rękawice z Marcinem Najmanem na gali MMA VIP, jednak na ten moment nie ma żadnych konkretów, co do tego zestawienia.

Zobacz także:

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.