MMA PLNajnowszeAndrzej GołotaAndrzej Gołota apeluje do Polaków: My bądźmy hojni i okażmy serce!

Andrzej Gołota apeluje do Polaków: My bądźmy hojni i okażmy serce!

Jeden z najbardziej zasłużonych zawodników w Polskim boksie zabrał głos w sprawie wydarzeń mających miejsce na terenie Ukrainy. Pan Andrzej w krótkim filmiku zaapelował do Polaków i też z podziwem wypowiadał się o Ukraińskich żołnierzach.

Gołota

Pan Andrzej Gołota też wspomniał, że 18 lat temu niewiele brakowało by wszedł do ringu z Witalijem Kliczko, a teraz patrzy z podziwem jak z rodakami dzielnie broni Ukraińskich ziemi.

Bądźmy hojni i okażmy serce!

W krótkim apelu, który został zamieszczony na kanale ,,Fundacja First Responder” zaapelował do rodaków w następujących słowach:

“Osiemnaście lat temu niewiele zabrakło bym wyszedł do ringu z Witalijem Kliczko, dziś z podziwem patrzę, jak on i jego rodacy dzielnie bronią Kijowa. W czasie gdy Ukraińcy przelewają krew za swoją ojczyznę naszym obowiązkiem jest dać schronienie dzieciom, żonom i matkom. Bardzo proszę o wsparcie dla bezbronnych kobiet i dzieci, które przed wojną uciekają do Polski. Którym już pomagają moi przyjaciele w Warszawie. Ukraińcy są dzielni, my bądźmy hojni i okażmy im serce. Witalij bądź dzielni bracie! Sława Ukrainie!” – Andrzej Gołota

Zobacz także:

Kłopoty, kłopoty Polańskiego! Co o tym myślicie?

Wczoraj odbył się specjalny cage przed galą FAME MMA 13. Gościem Sylwestra Wardęgi (prowadzącego) był Adrian Polański, Dawid Malczyński oraz Jakub ”Japoczan” Piotrowski. Oczywiście nie brakowało tematu ”afery budowlanej”. Wydaje się, że ten temat będzie jeszcze wracały przy drugiej konferencji oraz ”face to face” pomiędzy Polakiem, a Ferrarim.

Błachowicz dał lekcję historii Stricklandowi! Dobrze mu odpowiedział?

Jan Błachowicz (28-9) i Łukasz Jurkowski (17-12) postanowili szybko odpowiedzieć na słowa Seana Stricklanda (25-3). Zawodnik UFC już nie pierwszy raz wzbudza duże kontrowersje swoimi wpisami w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis