MMA PLBellatorAnderson zadebiutuje w Bellatorze! Rywalem były przeciwnik Mameda Khalidova!

Anderson zadebiutuje w Bellatorze! Rywalem były przeciwnik Mameda Khalidova!

Foto: KSW

Corey Anderson zadebiutuje w Bellatorze! Pierwsza walka Amerykanina w szeregach nowego pracodawcy odbędzie się już 5 listopada na gali Bellator 251.

Co ciekawe, rywalem Andersona będzie były przeciwnik Mameda Khalidova – Melvin Manhoef. Pojedynek ten został już oficjalnie potwierdzony.

Anderson zadebiutuje w Bellatorze! Rywalem były przeciwnik Mameda Khalidova!

Corey Anderson (13-4) dołączył do organizacji Bellator MMA po porażce, jaką w UFC zafundował mu obecny mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz. Scott Coker zapowiadał transfer Andersona jako poważne wzmocnienie wagi półciężkiej. Przed starciem z Błachowiczem, Anderson wygrał cztery walki z rzędu, pokonując między innymi Johnyego Walkera i Glovera Teixeirę.

Melvina Manhoef będzie pierwszym weryfikatorem umiejętności Andersona w Bellatorze. 44-letni były mistrz kickboxingu wygrał swoje dwie ostatnie walki, w tym zaliczył nokaut w pierwszej rundzie na Yannicku Bahatim. Co ciekawe, w przeszłości walczył także z Mamedem Khalidovem. Było to w 2013 roku na gali KSW 23. Holender przegrał tamto starcie przez poddanie gilotyną w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

Utytułowany kickbokser Łukasz Jarosz wniósł niepełnosprawnego chłopca na Rysy

Niezwykły wyczyn utalentowanego polskiego kickboksera. I tym razem nie chodzi o sukces sportowy, a o coś, co również zasługuje na uwagę! Łukasz Jarosz bowiem wniósł niepełnosprawnego chłopca na Rysy! Chłopiec tym samym mógł zobaczyć panoramę z najwyższego szczytu polskiej części Tatr!

Różal chwali Szeligę przed potencjalną walką z Pudzianem: Pozostaje nam trzymać kciuki za Piotra

Marcin “Różal” Różalski chwali Piotra Szeligę, który zaproponował godne pochwały rozliczenie za potencjalną walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Przypominamy, że Szeliga i “Pudzian” mają ostatnio ze sobą konflikt, a w mediach coraz częściej pojawia się pomysł tego zestawienia.

Szeliga odpowiada na słowa Pudzianowskiego! Chce, aby jego wypłata została przekazana na fundację Różala!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Piotra Szeligi, który skomentował wczorajsze słowa Mariusza Pudzianowskiego (13-7). ”Szeli” ponownie zgłasza gotowość i deklaruje, że wypłatę za tą potencjalną walkę chętnie przekaże na fundację Marcina Różalskiego!