MMA PLNajnowszeBoksAnderson Silva ponownie zmierzył się z Chaelem Sonnenem. Zdradził, że nie można było nokautować [WIDEO]

Anderson Silva ponownie zmierzył się z Chaelem Sonnenem. Zdradził, że nie można było nokautować [WIDEO]

Legenda światowego MMA – Anderson Silva ponownie spotkał się w walce ze swoim odwiecznym rywalem z czasów rywalizacji w UFC – Chaelem Sonnenem. Ich starcie odbyło się w Brazylii, a “Pająk” zdradził, że w walce tej nie można było nokautować.

Anderson Silva ponownie zmierzył się z Chaelem Sonnenem

Starcie Silva vs Sonnen odbyło się na zasadach boksu, czyli w formule, w której 48-letni Brazylijczyk rywalizuje od jakiegoś czasu pokonując w niej m.in. Tito Ortiza czy Julio Cesara Chavesa Juniora.

Z Sonnenem nie poszło mu jednak tak łatwo.

Anderson Silva ponownie zmierzył się z Chaelem Sonnenem

Walka Silvy z Sonnenem ostatecznie zakończyła się remisem, a migawkę z tego starcia możecie zobaczyć poniżej:

Podczas spotkania z dziennikarzami po gali, na której doszło do tej konfrontacji, Anderson Silva przyznał, że nie mógł znokautować Amerykanina, bo tego zabraniały ustalenia kontraktowe:

“To była walka pokazowa i jak to zwykle w walkach pokazowych jest 0 nie można było nokautować. To była pokazówka bez wyłaniania zwycięzcy. Uważam jednak, że daliśmy dobry występ.”

Dla Andersona Silvy była to ostatnia walka stoczona na terenie Brazylii. Swój kolejny występ Brazylijczyk ma stoczyć w Dubaju, gdzie ponownie pokaże się kibicom jako pięściarz w walce bokserskiej. Jego rywal na ten moment nie jest jeszcze znany.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis