MMA PLNajnowszeBez kategoriiAnderson Silva boksuje z Andreiem Arlovskim!

Anderson Silva boksuje z Andreiem Arlovskim!

anderson-silva-ufc-821.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Obaj znani z bardzo wysokich umiejętności bokserskich panowie trenują obecnie w Wild Card Boxing Gym pod okiem znanego trenera Freddiego Roacha. Warto dodać, ze trenował on takie sławy jak Mike Tyson, Oscar de la Hoya, James Toney, Michael Moorer czy Bernard Hopkins.

Anderson Silva wciąż dąży do walki z Royem Jonesem Jr. na zasadach bokserskich, ale jego nowy trener trochę studzi jego zapały, szczególnie jeśli do walki miało by dojść niedługo. Zapytany przez MMAInsider:

“Trochę juz pracujemy z Andersonem. Ma rekord 4-0 w Brazylii jako bokser. Powiedział mi, ze chce walczyć z Royem Jonesem. Nie wydaje mi się żeby był gotowy na Jonesa jeszcze, ale jest utalentowany, dobrze się rusza i jego sparingi z Arlovskim powinny byc bardzo interesujące i owocne.”

Co robi Arlovski u Roacha? Oczywiście przygotowuje sie do walki z Fiodorem, ale również pragnie kariery bokserskiej, o czym mówił niedawno w jednym z wywiadów. Umożliwia mu to jego kontrakt z Affliction i można się spodziewać jego walki bokserskiej w 2009 roku. Wydaje się jednak, ze jeśli chodzi o jego walkę o pas WAMMA z Emelianenko powinien więcej trenować parter…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis