MMA PLNajnowszeJan BłachowiczAnderson po klęsce z Błachowiczem: Porażka mnie nie zatrzyma

Anderson po klęsce z Błachowiczem: Porażka mnie nie zatrzyma

Nie tak występ na UFC Fight Night 167 wyobrażał sobie Corey Anderson (13-5). Amerykanin już w pierwszej rundzie został znokautowany przez Jana Błachowicza (26-8). Przegrany skomentował swoją porażkę na Twitterze.

Anderson po porażce z Błachowiczem

Anderson przystępował do walki z “Cieszyńskim Księciem” po czterech wygranych z rzędu. Niemal oczywiste zatem było, iż zwycięstwo nad Polakiem zapewni mu starcie z Jonem Jonesem (26-1, 1NC) o pas wagi półciężkiej. Przed walką Amerykanina traktowano jako faworyta, szczególnie że w przeszłości pokonał on Błachowicza.

Tym razem “Overtime” musiał jednak uznać wyższość rywala. 30-latek został znokautowany już w pierwszej rundzie pojedynku. Tym samym jego seria zwycięstw została przerwana. Na razie zawodnik z Rocktonu stracił również szansę na zdobycie mistrzowskiego tytułu.

Reprezentant The Kennel Fight Team szybko odniósł się do swojej porażki. Fighter opublikował w tym celu specjalnego Tweeta, którego screen pojawił się również na Instagramie.

Świetny trener raz powiedział mi “przez pięć minut masz posępny nastrój, a potem idziesz dalej!”. Żyjemy i uczymy się. Zaczynam od początku. Doceniam każdego fana oraz hejtera. Porażka nigdy mnie nie zatrzymała i teraz również mnie nie zatrzyma. Do zobaczenia na szczycie.