MMA PLjiu jitsu/BJJAmerykański zawodnik MMA aresztowany za włamanie i próbę porwania! Zwolni go tylko gigantyczna kaucja

Amerykański zawodnik MMA aresztowany za włamanie i próbę porwania! Zwolni go tylko gigantyczna kaucja

Foto: jiujitsutimes.com

Nathan Homme (10-1) to 39-letni amerykański zawodnik MMA, posiada również czarny pas jiu-jitsu. Został on oskarżony i aresztowany pod zarzutem planowania porwania byłej małżonki.

Strzykawki, kajdanki, mapa, lateksowe rękawiczki, taśmy klejąca, dwie strzelby i paralizator – to znalazła policja w arsenale Homme’a, wszystko nazwano jako “zestaw do porwania” . Organ uważa to za plan porwania i zamordowania byłej żony.

Główny instruktor Akademii Eau Claire podobno do domu byłej partnerki włamał się 13 marca. Policja doszukała się również w pojeździe byłej żony również zamontowanego urządzenia GPS do śledzenia ofiary. Zawodnik miał również wypisany swój plan na całą akcję:

„porwać, zakneblować, kajdanki i schować ją w bagażniku”

Mężczyzna miał też każdym detalu rozpisane co robić, gdy trzymałby już byłą małżonkę w niewoli. Organy ścigania przejęły także komórkę Homme’a, aby mieć dowód, że przebywał w domu swojej byłej żony mniej więcej w tym samym czasie, co włamanie.  Jak się później okazało – to wystarczający powód, aby dostać nakaz przeszukania mieszkania posiadacza czarnego pasa w BJJ. Tam właśnie znajdował się cały “zestaw do porwania“.

Homme na na swoim funpage’u na facebooku widnieje jako główny instruktor w Academy Eau Claire, choć na stronie akademii usunięto jego portfolio. Ostatni pojedynek w MMA stoczył w 2012 roku, a jego rekord to 10-1. Mężczyzna trenował jiu-jitsu pod okiem Grega Nelsona. Koniec końców jest oskarżony o włamanie pierwszego stopnia, próbę porwania i zabójstwa. Aby móc być zwolnionym za kaucją, musiałby wpłacić milion USD.