MMA PLFAME MMAAmbro reaguje na spięcie Kasjo-Najman: Ty też się obsrałeś walki ze mną w MMA 

Ambro reaguje na spięcie Kasjo-Najman: Ty też się obsrałeś walki ze mną w MMA 

Marcin Najman w mediach społecznościowych wdał się w dyskusję z Kasjuszem Życińskim (2-0). Jedna strona chciała walki w MMA, a druga w formule bokserskiej. Na ich spięcie zareagował również inny uczestnik FAME MMA.

Wszystko zaczęło się od wpisu częstochowianina, który w mocnych słowach postanowił wypowiedzieć się o uczestniku ”Ekipy z Warszawy”. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź ”Don Kasjo”, który również nie przebierał w słowach. Wygląda na to, że podczas pierwszej konferencji prasowej promującą 7 edycję możemy spodziewać się sporo dymów. 

Dawid Ambro reaguje na wpis Don Kasjo!

Dawid Ambro w mediach społecznościowych szybko postanowił ”wtrącić swoje trzy grosze”. Przypomnijmy, że ich spięcie trwało dość długo i jak widać szybko się nie zakończy. Wszystko rozpoczęło się już podczas programu ”Ex na plaży”, gdzie doszło do rękoczynów. Na konferencjach prasowych były już ostre słowa i tym samym kłótnie. Dawid z Kasjuszem spotkał się w klatce w poprzednim roku. Na czwartej edycji zmierzyli się w formule kick-boxerskiej. ”Don Kasjo” w Częstochowie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Ty też się obsrałeś walki ze mną w MMA. Nie bądź hipokrytą, Tobie walka ze mną w MMA też nie pasowała, dlatego uciekłeś tylko do stójki, a teraz obawiasz się walki w MMA. Bez zbędnego trash talku, tylko konkretne fakty. Ale zapewne spotkamy się jeszcze w klatce w formule MMA, trenuj.

Uczestnik Ekipy z Warszawy wrócił i ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA. W pierwszym na całym dystansie zdominował Adriana Polańskiego. Następnie był już wspomniany do wyjaśnienia spory konflikt, ale tym razem rękawice były większe, bo w formule kick-boxingu. Kasjusz wygrał jednogłośną decyzją sędziów w starciu z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem. Ostatnia walka ”Don Kasjo” odbyła się pod koniec marca, gdy w drugiej rundzie poddał debiutującego Maćka Rataja.

Zobacz także:

Brave CF w Polsce! W jakiej części polski chcielibyście zobaczyć organizacje?

Przypomnijmy, że w organizacji widzieliśmy już naszych reprezentantów. Nie tak dawno w klatce widzieliśmy Pawła Kiełka, Łukasza Parobca czy Karoline Wójcik