MMA PLDon KasjoAmbro o Don Kasjo: W MMA nie ma szans ze mną, co dopiero z Normanem czy Conorem!

Ambro o Don Kasjo: W MMA nie ma szans ze mną, co dopiero z Normanem czy Conorem!

Dawid Ambroziak w dalszym ciągu jest przekonany, że na zasadach MMA pokonałby Kasjusza Życińskiego. Przypomnijmy, że obaj panowie za sobą nie przepadają, a do wyjaśnienia konfliktu miało dojść na FAME MMA 4 w Częstochowie.

Cała spina zaczęła się w programie ”Ex na plaży”, gdzie doszło do rękoczynów.

Panowie wyjaśnili sobie sytuację, ale ich konflikt wrócił niczym bumerang. Przed walką nie brakowało mocnych słów.. Dwudziestego drugiego czerwca doszło do starcia na zasadach K-1. Po pełnym dystansie popularny ”Don Kasjo” świętował zwycięstwo.

Dawid Ambro o Don Kasjo: Nie jest wcale dobry!

”Ambro” w mediach społecznościowych został zapytany o ”Don Kasjo”.   Ambroziak gwarantuje, że w formule MMA byłby górą. Ponadto Dawid wspomina, że Kasjusz Życiński jest mocno przeceniany.

Uważam, że w MMA nie ma szans ze mną, co dopiero z Normanem czy Conorem! Dlatego uciekał od takiej walki ze mną i unikał tego. Uważam, że nie jest wcale dobry, jedyną przewagę jaką ma to warunków fizycznych. W boksie gdy ma się przewagę wzrostu i zasięgu ramion jest o wiele łatwiej walczyć…

Dawid swój debiut odnotował w czerwcu 2018 roku, gdy błyskawicznie rozprawił się z Dawidem Ozdobą. Następnie była wspomniana walka z ”Don Kasjo” w Częstochowie. Reprezentant Uniq Fight Club ostatni pojedynek odnotował na FAME MMA 6. ”Ambro” po bliskiej walce pokonał Macieja ”Szewca” Szewczyka.

Zobacz także:

Youtuber atakuje gwiazdy UFC! Do czego jeszcze dojdzie?

Jake Paul nie zamierza odpuszczać. Tym razem w humorystycznym wideo zaatakował gwiazdy UFC

Lewandowski ostro o FAME MMA! Co wy na to?

Martin Lewandowski ponownie został zapytany o FAME MMA. Możecie być zaskoczeni tymi słowami