Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLPolski Związek MMAAmatorska Liga MMA ogłasza założenie Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki

Amatorska Liga MMA ogłasza założenie Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować całe nasze środowisko, iż w dniu 03 września w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieście został zarejestrowany Polski Związek Mieszanych Sztuk Walki. Jest to wielki krok dla wszystkich osób zajmujących się MMA w naszym kraju. Podstawą są tworzone przez nas wszystkich od wielu lat świetnie funkcjonujące struktury Amatorskiej Ligi MMA. Jest to najstarsza i najdłużej cyklicznie rozgrywana Liga Amatorskiego MMA na świecie.

Polski Związek Mieszanych Sztuk Walk

Amatorska Liga MMA nieprzerwanie działa od 2005, na przestrzeni 14 lat do chwili obecnej zorganizowanych zostało 170 edycji, w których łącznie wystartowało 24 307 zawodników i zawodniczek. Od września 2012 prowadzony jest ranking zawodników startujących w zawodach ALMMA – na chwilę obecną znajduje się w nim 740 klubów.

Wszystkie walki są nagrywane i zamieszczane na kanale Amatorska Liga MMA na YouTube – znajduje się na nim obecnie 7929 nagrań, posiada 3 819 subskrypcji, 2 970 889 wyświetleń Profil na portalu Facebook ALMMA – Amatorska Liga MMA posiada 20 752 fanów

Po zarejestrowaniu Związku Sportowego wstąpiliśmy w poczet członków międzynarodowej organizacji MMA, Również wstąpiliśmy w poczet członków Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich, tym samym stając się 47 federacją dyscyplin sportów nieolimpijskich, która z całą starannością zamierza przestrzegać Światowy Kodeks Antydopingowy (WADA). Nasza działalność zmierza do dalszego rozwoju sportu amatorskiego MMA w Polsce. Do projektu zapraszamy wszystkie organizacje. Chcemy ten wspaniały sport rozwijać, społeczność edukować i zasłużyć sobie na miano godnego partnera dla władz światowych i krajowych (rządowych i samorządowych).

O naszych działaniach na bieżąco będziemy informować.

Informacja prasowa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis