MMA PLArtur SzpilkaAmadeusz Roślik odpowiada na słowa Artura Szpilki: Byłem fanem Szpili!

Amadeusz Roślik odpowiada na słowa Artura Szpilki: Byłem fanem Szpili!

Amadeusz Roślik w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim odpowiedział na słowa Artura Szpilki. Popularny ”Ferrari” zapewnia, że lubi ”Szpile”.

Szpilka

Amadeusz już w sobotę stoczy pierwszy pojedynek poza FAME MMA. Roślik na czwartej edycji w Gliwicach ma do wyjaśnienia konflikt z Pawłem Bombą.

Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się na szalonych zasadach, które panowały w legendarnej organizacji Pride. Będą dozwolone soccer kicki, kopnięcia na głowę (w parterze), łokcie oraz stompy.

NO RULES 😈 Władca Piekieł i Scarface się zgodzili, więc już w tę sobotę robimy NAJBRUTALNIEJSZE zasady MMA 🔥🔥🔥 3×3…

Posted by HIGH League on Tuesday, September 13, 2022

Ferrari komentuje!

Tak Artur Szpilka na drugiej konferencji High League skomentował zachowanie ”Ferrariego”.

Widziałem tylko moment co coś tam powiedział na Kamila Łaszczyka, który jest moim kolegą. Słabe, słabe z jego strony. Tym bardziej, że Kamil nie należy do osób, które gdzieś tam się udzielają. Tym bardziej w ten sposób w internecie. Dzisiaj widziałem kolejny jego wyczyn, za który powinien dostać w łeb. Uderzenie kogoś z partyzanta w taki sposób? No stary, to jest dla mnie bardzo słabe (…) Sobie zobacz i sam skomentuj swoimi słowami. Bardzo słabe zachowanie, nawet nie można tego nazwać w kategorii słabe. Mega nieeleganckie z partyzanta na zasadzie ciężkiej bomby no to stary. Jak frajer no i tyle!

Amadeusz w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim odpowiedział na słowa ”Szpili”.

Sam powiedziałem, że bicie z partyzanta, to jest fraj*rskie zachowanie. Nie umiem sobie wyobrazić Artura, że bym nabluzgał jemu rodzicom i Kamiszce, a on by tutaj przyszedł i mnie grzebnął (śmiech). Nie umiem sobie tego wyobrazić. (…)  Powiem Ci tak. Byłem fanem Szpili. Lubię go, jeśli on mnie nie lubi, to nie mam z tym żadnego problemu, ale ja nie jestem dumny z tego zachowania. To nie jest tak, że ja teraz ”patrz jak mu wyj**ałem, leżał ja pi**ole, co za pet, Bomba też będzie tak leżał”. Nie zachowuje się w ten sposób. Nie jestem dumny z tego co zrobiłem, ale niech mi ku**a nie wyzywa rodziców, to nie będę tak robił i tyle.    

Zobacz także:

High League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO] Widzieliście?

Było naprawdę niebezpiecznie! Dzieje się podczas drugiej konferencji High League 4. Gala odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. ”Macias” z Josefem Bratanem jak widać mają mocną spinę. Dodatkowo w konflikcie jak się okazało jest brat Josefa – ”Alberto”.

Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas ostatniego panelu drugiej konferencji High League 4 doszło do kłótni pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Powód? ”Bad Boy” poprosił ”Szpile”, aby to on jako drugi wszedł do klatki z powodu swojej kontuzji. Szpilka odmówił i zapewniał, że tak miał ustalane od początku i nie zamierza niczego zmieniać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis