MMA PLHighleagueAmadeusz Ferrari w High League! Zawalczy z Pawłem “Scarface’em” Bombą!

Amadeusz Ferrari w High League! Zawalczy z Pawłem “Scarface’em” Bombą!

Takiego ruchu w polskiej scenie freak fight nikt się nie spodziewał! “Stworzony” przez FAME MMA Amadeusz Ferrari zawalczy na gali High League 4! Jego rywalem będzie Paweł “Scarface” Bomba, z którym ma duży konflikt.

Amadeusz Ferrari w High League! Zawalczy z Pawłem
Foto: High League

MMA, trzy rundy po trzy minuty i limit wagowy do 77 kilogramów. Na takich zasadach w klatce zmierzą się “Władca Piekieł” i “Scarface”.

Amadeusz Roślik to jeden z najbardziej doświadczonych polskich freak-fighterów. Swoją karierę rozpoczął już w 2018 roku. Stoczył osiem walk, z czego sześć w MMA. Pokonywał między innymi Filipa “Filipka” Marcinka, Mateusza “Haribo” Gąsiewskiego i Sylwestra “Bystrzaka” Tkocza. Jego bilans w MMA to trzy zwycięstwa i trzy porażki. 

“Ferrari” to urodzony zadymiarz. Uwielbia wzbudzać kontrowersje i w charakterystyczny sposób rozprawia się słownie z rywalami. Ostatni raz wystąpił w marcu. Później towarzyszyły mu problemy prywatne. W kwietniu został zaatakowany we własnym mieszkaniu, które po napaści wyglądało wręcz jak z horroru.

Paweł Bomba w HIGH League zadebiutował podczas trzeciej edycji, która 4 czerwca odbyła się w trójmiejskiej ERGO ARENIE. “Scarface” szybko przegrał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem, jednak wzbudzał ogromne emocje podczas konferencji i innych rozmów. Udowodnił, że zasługuje na kolejną walkę w lidze Malika Montany.

Amadeusz Ferrari w High League!

Między Roślikiem a Bombą pojawiła się bardzo zła krew. “Scarface” to były partner Zusje Astafiewej. Po rozstaniu wspierał ją “Ferrari”. Między mężczyznami doszło już do wielu spięć. To swój finał może mieć tylko w klatce!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym dojdzie do jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Bilety na HIGH League 4 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Władca Piekieł w HIGH League… szykujcie się na największe dymy w historii freak-fightów
Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z Pawłem „Scarface’em” Bombą na HIGH League 4! MMA i trzy rundy po trzy minuty
W klatce będzie ogień. A my już czekamy na pierwszą konferencję…
Spokojnie, to jeszcze nie koniec ogłoszeń

Władca Piekieł w HIGH League… szykujcie się na największe dymy w historii freak-fightów 🌪🔥Amadeusz „Ferrari” Roślik…

Posted by HIGH League on Thursday, July 21, 2022

Karta walk High League 4:

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski

Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba

Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs TBA

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis