MMA PLFAME MMAAmadeusz Ferrari szybko zmieni zdanie? Pojawiła się propozycja z FAME MMA!

Amadeusz Ferrari szybko zmieni zdanie? Pojawiła się propozycja z FAME MMA!

Foto: FAME MMA

Wygląda na to, że Amadeusz Roślik szybko zmieni zdanie! ”Ferrari” po ostatniej przegranej z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką zapewniał, że była to jego ostatnia walka. Amadeusz już w tym momencie dostał następną propozycję z FAME MMA.

Do starcia z ”Wiewiórką” doszło na gali FAME MMA 8 w Łodzi. Reprezentant Gym-Fight Wrocław na dystansie 3-rund zdominował pojedynek. Maks wyprowadzał więcej ciosów, a co najważniejsze dochodziły one do celu. Sędziowie zgodnie jednogłośnie punktowali na konto Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórkę.

”Ferrari” dostał propozycję z FAME MMA!

Amadeusz Roślik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z organizacji FAME MMA. Niewykluczone, że jest to walka już na zbliżającej się dziewiątej edycji.

Jest propozycja ze strony FAME MMA. Pytanie czy ”Ferrarka” ją zaakceptuje. Jeśli będzie akceptacja to wchodzimy w typów. 

Roślik gwarantuje, że w przyszłym roku dla niego najważniejszym celem  jest ciągły trening i zbudowanie świetnej formy.

Nie ważne z kim będę walczył, będę przygotowany. Tu już nie chodzi nawet o walki, ja chcę po prostu zrobić formę zaj*bistą w nowym roku. 

Całe wideo poniżej:

Przypomnijmy, że Amadeusz po walce z ”Wiewiórem” stwierdził, że kończy przygodę z FAME MMA.

Potrzebowałem Mirosława Oknińskiego. Nie miałem klubu. Ja chciałem mieszkać w Warszawie.. Powiem Ci tyle chyba kończę karierę w FAME MMA, bo ja nie jestem jakimś atencjuszem, który przyszedł tu po FAME. Chciałem wygrywać walki. Wiem, że się do tego nadaje, ale nie trenuje. No, ale co z tego.. Mój rekord jest teraz tragiczny. Pomimo, że przegrałem z Wiewiórem i Malczyńskim, nie przegrałem tych walk z Polakiem taka jest prawda. Mój rekord jest straszny chyba czas kończyć, to jest odpowiedni moment, bo jak mam tak nie trenować..            

Zobacz także:

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.

Khamzat Chimaev wycofał się z walki! Zaskoczeni?

Khamzat Chimaev postanowił wycofać się z walki z Leonem Edwardsem. To już drugi raz…