MMA PLFerrariAmadeusz Ferrari ogląda i komentuje swój nokaut na wywiadzie! [WIDEO]

Amadeusz Ferrari ogląda i komentuje swój nokaut na wywiadzie! [WIDEO]

Amadeusz Roślik w rozmowie z naszym portalem skomentował całą zakulisową sytuację, która miała miejsce na drugiej konferencji High League 4. Przypomnijmy, że popularny ”Ferrari” już w sobotę stoczy swoją pierwszą walkę poza FAME MMA. Amadeusz ma do wyjaśnienia konflikt z Pawłem ”Scarface’m” Bombą.

Ferrari

Do zamieszania doszło na wywiadzie Moniki Laskowskiej (Najlepszej polskiej dziennikarki), która rozmawiała z ”Sadkiem”. W pewnym momencie ”Ferrari” przerwał wywiad i uderzył wspomnianą osobę.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Ferrari komentuje!

Amadeusz Roślik w rozmowie z naszym portalem skomentował całe zamieszanie, które powstało za kulisami High League 4. ”Ferrari” postanowił uderzyć ”Sadka”, który obrażał go w wywiadach i w internecie.

Nie jestem z tego dumny, bo był z partyzanta tak? Ale z drugiej strony k**wa jak ktoś mnie obraża, rodzinę i mnie przez klawiaturę, to niech się liczy z konsekwencjami swoich słów jak mnie widzi na żywo. To nie jest też tak, że ja zaszedłem w okół po cichu, ja wszedłem frontalnie na niego.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Bomba ponownie o imprezie z Conorem: Chce je zaciągnąć na hotel, nie zostawiając nawet napiwku! Widzieliście?

Paweł Bomba podczas wczorajszych ”rundek” ponownie wypowiedział się o imprezie z Conorem McGregorem. Miało to mieć miejsce w klubie Unique w Sopocie.

PRIME SHOW 3: Michał Cichy chce pomóc choremu Leonowi! Przekazuje miejsce w narożniku!

Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja PRIME SHOW MMA, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Dojdzie wtedy do starcia naszego dziennikarza Michała Cichego. Przeciwnikiem jego będzie Adrian Cios. Michał chce pomóc choremu Leonowi. Tym samym przekazuje miejsce w narożniku oraz pieniądze ze swojego reflinka PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis