MMA PLFerrariAmadeusz Ferrari odpowiada pięściarzowi: Ty mały szczurze nie fikaj do mnie!

Amadeusz Ferrari odpowiada pięściarzowi: Ty mały szczurze nie fikaj do mnie!

Jak widać Amadeusz Roślik nie był zadowolony z komentarza uznanego pięściarza Kamila Łaszczyka (30-0, 11 KO). ”Ferrari” postanowił mocno zareagować i zapewnił, że w formule MMA pokonałby Łaszczyka. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zapewnił, że usiadłby dupą na twarzy rywala.

Ferrari

Amadeusz najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego września. Podczas High League 4 w Gliwicach ma do wyjaśnienia konflikt z Pawłem Bombą.

Ostatnio na kanale High League pojawiło się nagranie ”Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, na którym jeden z głównych bohaterów gali wyznał, że po śmierci będzie legendą i jest aktualnie międzynarodową gwiazdą. Łaszczyk postanowił skomentować te słowa.

Kolejny kretyn, gwiazda międzynarodowa haha

Ferrari mocno odpowiada!

Amadeusz Roślik postanowił na twitterze mocno odpowiedzieć Kamilowi Łaszczykowi.

KAMIL LESZCZYK O MMA: LEŻĄ TYŁKIEM NA GŁOWIE. Pseudonim szczurek a więc ty mały szczurze nie fikaj do mnie bo w mma bym cię podniósł j**nął tobą o glebę później usiadłbym ci dupa na twarzy i spełniłyby się wszystkie twoje koszmary… co do kretyna na teście IQ też bym cię ośmieszył

Zobacz także:

Alan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto! Widzieliście?

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. Mowa o ostatnich słowach uznanego uderzacza w naszym kraju – Michała ”Matrixa” Królika. Kickboxer w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada! Co wy na to?

Krzysztof Stanowski zareagował na hitowy filmik High League “Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, który ukazuje przysłowiowy “dzień z celebrytą”. Zawodnik szybko odpowiedział na wpis dziennikarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis