MMA PLCiekawostkiAmadeusz Ferrari nokautuje podczas wywiadu! “Najlepsza Polska Dziennikarka” przestraszona [WIDEO]

Amadeusz Ferrari nokautuje podczas wywiadu! “Najlepsza Polska Dziennikarka” przestraszona [WIDEO]

Wydarzyło się coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Jeden z najpopularniejszych polskich freak fighterów Amadeusz Ferrari nokautuje swojego krytyka podczas wywiadu, kiedy ten rozmawiał z Najlepszą Polską Dziennikarką! Monika Laskowska na wszystko patrzyła przestraszona!

Amadeusz Ferrari nokautuje podczas wywiadu!

Ferrari to jeden z bohaterów nadchodzącej gali High League 4. Już w sobotę 17 września Amadeusz Roślik zmierzy się z Pawłem Bombą w jednej z najgłośniejszych walk tej imprezy.

Natomiast już teraz widać, że w Ferrarim buzują emocje!

Amadeusz Ferrari nokautuje podczas wywiadu! “Najlepsza Polska Dziennikarka” przestraszona

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Najlepsza Polska Dziennikarka, czyli popularna w sieci Monika Laskowska, którą też znajdziecie na stronach płatnych, przeprowadza wywiad z youtuberem Sadkiem.

Sadek to ostatnio wielki krytyk Ferrariego. Ten natomiast doskonale wie kim jest postać, która pojawiła się na II konferencji prasowej przed High League 4.

Efekt? Ferrari jednym potężnym strzałem znokautował Sadka, a ten padł na ściankę promocyjną. Z całej sytuacji mamy shota oraz wywiad z Najlepszą Polską Dziennikarką.

Zapraszamy!

Zobacz także:

Bomba ponownie o imprezie z Conorem: Chce je zaciągnąć na hotel, nie zostawiając nawet napiwku! Widzieliście?

Paweł Bomba podczas wczorajszych ”rundek” ponownie wypowiedział się o imprezie z Conorem McGregorem. Miało to mieć miejsce w klubie Unique w Sopocie.

PRIME SHOW 3: Michał Cichy chce pomóc choremu Leonowi! Przekazuje miejsce w narożniku!

Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja PRIME SHOW MMA, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Dojdzie wtedy do starcia naszego dziennikarza Michała Cichego. Przeciwnikiem jego będzie Adrian Cios. Michał chce pomóc choremu Leonowi. Tym samym przekazuje miejsce w narożniku oraz pieniądze ze swojego reflinka PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis