MMA PLFAME MMAAmadeusz Ferrari na deskach podczas sparingu z Wojtkiem Golą! [WIDEO]

Amadeusz Ferrari na deskach podczas sparingu z Wojtkiem Golą! [WIDEO]

Amadeusz Roślik szybko wraca do klatki! Dwudziestego pierwszego listopada wystąpi na FAME MMA 8. Niespodziewanie jego starcie z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką został zakontraktowane w formule K-1.

Amadeusz wstępnie miał zawalczyć z ”Filipkiem” w formule MMA, a ponadto nie było większych negocjacji jeśli mowa o kategori wagowej. Pomysł ten zakończył się fiaskiem i ostatecznie organizacja zaproponowała walkę z ”Wiewiórem”. Amadeusz doszedł do porozumienia, ale tylko na starcie w formule K-1.

”Ferrari” zapewnia, że może się bić z Wiewiórem w MMA, ale przy dłuższym okresie na przygotowania do walki, lub mając za sobą mocny sztab trenerski. Chodziło tu oczywiście o Mirosława Oknińskiego, którego udział jest niemożliwy. Prekursor MMA za swoje ostatnie zachowania ma bana w organizacji FAME MMA.

”Ferrari” poleciał na deski!

Wojciech Gola jeden z włodarzy FAME MMA postanowił pojawić się w Aligatores Fight Club, gdzie swoje przygotowania do najbliższej walki spędza Amadeusz Roślik. To nie koniec, bo doszło nawet do sparingu! ”Ferrari” był na deskach i trzeba przyznać, że chyba nie wróży to nic dobrego? Roślik zapewnia, że był to luźny sparing, a cios Goli był jednym z mocniejszych jaki przyjął. 

Sami zobaczcie w materiale poniżej:

Po ostatniej gali Amadeusz zaskakiwał swoimi wypowiedziami. Zapewniał, że jest królem w kategorii półśredniej, a następni rywale będą znokautowani. ”Ferrari” przyznał również, że w potencjalnym starciu z ”Filipkiem” mógłby wypunktować go jedną ręką.

Jestem pewien, że wypunktowałbym go jedną ręką. Mogę to udowodnić na sparingu. Przysięgam ci. Ja dziwnie sparuję i tylko ludzie, z którymi sparuję wiedzą o czym mówię (..) Teraz też jestem przekonany, że wygram z Wiewiórem ale uważam go za zagrożenie, a Filipka nie uważam za żadne zagrożenie.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Don Kasjo o walce z Parke! Dojdzie do skutku?

Norman Parke informował, że kończy przygodę w KSW. Coraz bliżej walki w FAME MMA? Don Kasjo ponownie wypowiedział się o ”Storminie”

Zawodnik UFC miał spotkanie z UFO! Zwariował?

Szalony Diego Sanchez ponownie zaskakuje. Zawodnik UFC tym razem w mediach społecznościowych powiedział, że widział UFO…