MMA PLUFCAljamain Sterling vs. Cory Sandhagen w planach na UFC San Diego

Aljamain Sterling vs. Cory Sandhagen w planach na UFC San Diego

Foto: Feb 17, 2019; Phoenix, AZ, USA; Aljamain Sterling (blue gloves) reacts after defeating Jimmie Rivera (not pictured) during their bantamweight bout during UFC Fight Night at Talking Stick Resort Arena. Sterling won via unanimous decision. Mandatory Credit: Joe Camporeale-USA TODAY Sports

Świat opanowała pandemia koronawirusa, ale organizacja UFC pracuje normalnie i próbuje zakontraktować walki na kolejne gale. Jedną z nich jest starcie Aljamain Sterling vs. Cory Sandhagen, które ma odbyć się na galo UFC San Diego.

Gala UFC San Diego zaplanowana jest na 16 maja. Póki co nie ma żadnych informacji o planach odwołania tej imprezy.

Zestawienie Sterling vs. Sandhagen zostało potwierdzone przez portal MMAfighting.com. Obaj zawodnicy wyrazili gotowość do wejścia do oktagonu. UFC natomiast zwleka z oficjalnym ogłoszeniem tego starcia ze względu na wspomnianą pandemię koronawirusa.

Sterling aktualnie może pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu. Amerykanin jest blisko walki o pas mistrzowski, tym bardziej, że w ostatnich walkach pokonywał m.in. Jimmiego Riverę czy Pedro Munhoza.

Sandhagen natomiast jest niepokonany w UFC. Walczył on już pięciokrotnie i za każdym razem wychodził z oktagonu zwycięsko. Najważniejsze wiktorie odnosił w walkach z Johnem Linekerem i Raphaelem Assuncao.