Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCAljamain Sterling poznał kolejnego rywala. Ten wszedł do oktagonu i mu się odgrażał

Aljamain Sterling poznał kolejnego rywala. Ten wszedł do oktagonu i mu się odgrażał

Mistrz wagi koguciej UFC Aljamain Sterling poznał już nazwisko swojego kolejnego rywala. Co ciekawe, rywal ten wszedł do oktagonu po ostatniej wygranej Amerykanina i publicznie rzucił mu wyzwanie.

Aljamain Sterling poznał kolejnego rywala

Przypominamy, że na ostatniej gali UFC 288, Sterling niejednogłośnie na punkty pokonał powracającego po trzyletniej przerwie Henry’ego Cejudo. Tym samym “Aljo” po raz trzeci już obronił posiadany przez siebie pas mistrzowski UFC.

Aljamain Sterling poznał kolejnego rywala. Ten wszedł do oktagonu i mu się wygrażał

Teraz natomiast wiemy już z kim Sterling będzie bronił tytułu po raz czwarty. Tuż po ogłoszeniu zwycięzcy walki wieczoru UFC 288 i po wywiadzie z mistrzem, do oktagonu wszedł jego następny przeciwnik. Wszedł i mu się odgrażał.

Zawodnikiem tym był… Sean O’Malley. Amerykanin zwany “Cukrem” zaczepił Sterlinga, zdjął kurtkę, ale zamiast wprowadzenia atmosfery pod muzykę George’a Michaela, O’Malley zaczął się mistrzowi odgrażać.

Zobaczcie jak to wyglądało:

A Wy jak myślicie – czy Aljamain Sterling obroni pas mistrzowski w walce z Seanem O’Malleyem?

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis