MMA PLUFCAljamain Sterling będzie bronił pasa na UFC 279! Znamy rywala

Aljamain Sterling będzie bronił pasa na UFC 279! Znamy rywala

Mistrz wagi koguciej UFC Aljamain Sterling będzie bronił pasa mistrzowskiego na gali UFC 279. Właśnie poznaliśmy jego rywala!

Aljamain Sterling

Informację o planowanej walce na szczycie wagi koguciej podał portal MMAjunkie.com. Starcie to co prawda jeszcze nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale jest potwierdzone przez różne źródła związane z każdym z zawodników.

Aljamain Sterling będzie bronił pasa na UFC 279! Znamy rywala

Kto rywalem Sterlinga na jego drugą obronę? Otóż, UFC zestawia go z byłym czempionem TJ Dillashawem na galę UFC 279. Impreza ta planowana jest na dzień 10 września.

Sterling znajduje się w serii siedmiu wygranych walk z rzędu. Ostatnie dwie wiktorie odniósł nad faworyzowanym Petrem Yanem. Ostatnią na UFC 273, gdzie pewnie pokonał Rosjanina decyzją,

Dillashaw to były mistrz wagi koguciej, któremu po wygranej nad Corym Sandhagenem w lipcu tego roku obiecano walkę o pas mistrzowski UFC.

Poniżej prezentujemy aktualną rozpiskę UFC 279:

Aljamain Sterling vs. T.J. Dillashaw – o pas wagi koguciej
Norma Dumont vs. Danielle Wolf
Hannah Cifers vs. Melissa Martinez
Victor Altamirano vs. Daniel da Silva

Zobacz także:

Marcin Wrzosek szczerze o zarobkach: Dwukrotnie więcej niż w KSW! Widzieliście?

Marcin Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim szczerze wypowiedział się o zarobkach. ”Polish Zombie” zapewnia, że teraz zarabia dwukrotnie więcej niż wcześniej w organizacji KSW.

Stifler jest pewny siebie przed walką z Bombardierem: Myślę, że mogę go znokautować! Co wy na to?

To będzie prawdziwy freak fight! Damian Zduńczyk dziewiątego lipca na PRIME SHOW MMA 1 w Gdyni stanie przed wielkim wyzwaniem. Popularny ”Stilfer” zmierzy się z dużo cięższym ”Bombardierem”. Zduńczyk uważa, że ma spore szanse na znokautowanie mistrza senegalskich zapasów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis