MMA PLAlistair OvereemAlistar Overeem w Polsce! Seminarium z legendą w Uniq Fight Club już niedługo!

Alistar Overeem w Polsce! Seminarium z legendą w Uniq Fight Club już niedługo!

Tak, to prawda! Legenda światowych sportów walki Alistair Overeem pojawi się w Polsce! Holender poprowadzi seminarium w jednym z najlepszych klubów sportów walki w Polsce – Uniq Fight Club.

Alistar Overeem w Polsce

Informacja o przyjeździe Overeema do Polski jest już oficjalna! Seminarium, które poprowadzi odbędzie się 18 czerwca w Warszawie w Uniq Fight Club. Koszt uczestnictwa to 220 zł.

Oto zapowiedź seminarium z Alistairem Overeemem przygotowana przez organizatora:

Alistair Overeem w Warszawie❗🥊

Serdecznie zapraszamy na seminarium szkoleniowe z technik stójkowych (striking seminar), które poprowadzi legenda światowego MMA i K-1 Alistair Overeem.Tego Pana nikomu przedstawiać nie trzeba. Holender to jeden z najbardziej rozpoznawalnych fighterów na świecie, były mistrz organizacji Strikeforce oraz DREAM w wadze ciężkiej, a także zwycięzca K-1 World GP 2010. Do niedawna toczył boje dla UFC, gdzie przez lata utrzymywał się na topie i miał okazję mierzyć się z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Pełna sylwetka tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Alistair_Overeem

Seminarium w Warszawie to wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników MMA i Kickboxingu, trenerów i zawodników, którzy chcą wzbogacić swój warsztat i czerpać wiedzę od najlepszych.

Najważniejsze informacje:☑ 

Data: 18.06.2022 (sobota)
☑ Godzina: 11-13
☑ Koszt uczestnictwa: 220 PLN
☑ Zgłoszenia: tel. 725 420 821 lukasz@uniqfightclub.com

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA❗

Zapraszamy!

Zobacz także:

KSW po raz pierwszy w Toruniu! Artur Szpilka zadebiutuje na KSW 71

Już 18 czerwca organizacja KSW po raz pierwszy w historii zawita do Torunia. Gala KSW 71 odbędzie się w Arenie Toruń, a w trakcie wydarzenia dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych debiutów w ostatnich miesiącach w polskim świecie MMA. Do okrągłej klatki wejdzie gwiazda bokserskich ringów, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej WBC, Artur Szpilka (0-0).

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy! Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis