MMA PLAlistair OvereemAlistair Overeem w GLORY! Holender wraca do korzeni i walk w kickboxingu!

Alistair Overeem w GLORY! Holender wraca do korzeni i walk w kickboxingu!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki na świecie Alistair Overeem w organizacji GLORY! Holender wraca zatem do korzeni i swoje kolejne walki stoczy w kickboxingu!

Transfer “Reema” do GLORY został już oficjalnie ogłoszony przez organizację, która z tej okazji przygotowała specjalne wideo:

Alistair Overeem w GLORY! Holender wraca do korzeni i walk w kickboxingu!

Na ten moment nie ogłoszono terminu powrotu Overeema do walki na zasadach kickboxingu. Nie znamy też jeszcze jego najbliższego rywala.

Alistair Overeem ma obecnie 41 lat. Po ostatniej swojej walce w UFC, w której to przegrał w drugiej rundzie z Alexandrem Volkovem rozstał się on z amerykańskim gigantem, choć w przeszłości był typowany na mistrza wagi ciężkiej. Ta sztuka mu się jednak nigdy nie udała.

W kickboxingu Holender stoczył 14 zawodowych walk, a jego rekord w tej formule wynosi 10-4. Jego rywalami byli między innymi: Badr Hari, Gokhan Saki czy Peter Aerts.

A Wy macie jakiś pomysł na najbliższego rywala Overeema w kickboxingu?

Zobacz także:

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie… Zaskoczeni?

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

Szymon Kołecki komentuje walkę Pudzian-Juras: Nic mnie nie zaskoczyło!