MMA PLAlistair OvereemAlistair Overeem po przegranej z Volkovem: Po tym ciosie nie mogłem dojść do siebie [WIDEO]

Alistair Overeem po przegranej z Volkovem: Po tym ciosie nie mogłem dojść do siebie [WIDEO]

Alistair Overeem zabrał głos po przegranej z Aleksandrem Volkovem w walce wieczoru wczorajszej gali UFC w Las Vegas. Holender został znokautowany w drugiej rundzie przez rosłego Rosjanina i wydaje się, że jego ostatni marsz po walkę o pas właśnie dobiegł końca.

Holender padł po ciosach Volkova w drugiej rundzie:

Alistair Overeem po przegranej z Volkovem: Po tym ciosie nie mogłem dojść do siebie

Po tej porażce, Overeem zamieścił w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym przyznał, że nie mógł dojść do siebie po jednej z bomb, jakimi poczęstował go Volkov w pierwszej rundzie:

“Jesteś prawdziwym wojownikiem Alexandrze Volkov. Gratuluję wygranej! Wczoraj to nie była moja noc. Nie mogłem dojść do siebie po tym ciosie z pierwszej rundy, który złamał mi nos. W tej chwili moim priorytetem jest wyzdrowienie, dojście do siebie i spędzenie trochę czasu z rodziną. Jednak niedługo wrócę do treningów! Dziękuję za wsparcie. Widzę Wasze komentarze, jesteście najlepsi!” – napisał na Instagramie.

A Wy jak myślicie – czy Alistair Overeem będzie jeszcze kiedykolwiek blisko walki o pas wagi ciężkiej UFC czy raczej bliżej Holendrowi jest aktualnie do sportowej emerytury?

Zobacz także:

Aleksander Volkov po znokautowaniu ‘Reema: Chcę walki o pas!

Aleksander Volkov po znokautowaniu Alistaira Overeema na ostatniej gali UFC w Las Vegas obrał jasny cel na swoją sportową przyszłość. Rosjanin chce dojść do walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC!

Widzieliście sylwetkę Israela Adesanyi? Nigeryjczyk gotowy na wojnę z Błachowiczem!

Israel Adesanya (20-0) pokazał jak wygląda jego sylwetka przed przejściem do wyższej kategorii wagowej. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu.

Odmieniony Popek przed walką z Kizo na FAME MMA 9: Jak się chłop machnie i dostanę bombę to… [WIDEO]

Przy okazji konferencji prasowej przed galą FAME MMA 9 Paweł “Popek Monster” Mikołajuw udzielił wywiadu redakcji MMA.pl.

Bonus BGC zapowiada odwet na ”Warszawskim Dresiku”! Będziecie oglądać?

Bonus BGC zapowiada odwet na Warszawskim Dresiku! Chodzi o sytuację, która miała miejsce na Roaście Najmana, który w piątek był transmitowany (w systemie PPV) w Internecie!