MMA PLArchiwumUFCAlistair Overeem odpowiada na zaczepki mistrza świata GLORY – Rico Verhoevena

Alistair Overeem odpowiada na zaczepki mistrza świata GLORY – Rico Verhoevena

Holenderski kick-boxer, mistrz kategorii ciężkiej Rico Verhoeven podczas ostatniej gali Glory został zapytany o ewentualny występ w formule MMA. Warto dodać, iż w zeszłym roku Holender spędził kilka tygodni w klubie m.in Daniela Cormiera czy Luke’a Rockholda – American Kickboxing Academy.

UFC.com
Foto: UFC.com

Rico wyraził wstępne chęci na spróbowanie się w klatce oktagonu w roku 2018 a rywal, z którym chciałby zawalczyć to obecny mistrz UFC – Stipe Miocic (17-2).

Chętnie zawalczył bym ze Stipe Miocicem. Kto tam jest poza nim? Alistair? Kto to jest Alistair?

Wypowiedź Rico nie spodobała się weteranowi sztuk walk Alistairowi Overeemowi (43-15, 1N/C), który swoją odpowiedź na zaczepkę opublikował w serwisie Instagram.

Rico (komediant) powraca! Najpierw pyta kim jest Alistair a chwilę później wyzywa mnie do walki w kickboxingu. Wiemy, że walczę w ‘Królewskiej Lidze wszystkich sportów walki’, więc jeśli ktokolwiek chce sławy, pieniędzy i prawdziwej chwały – zapraszam do UFC. Będę bardzo szczęśliwy móc przywitać  każdego w lidze dużych chłopców. Jeśli nie masz na to ochoty, zostań w Glory i walcz przy pustych arenach do czasu powrotu Badra Hariego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis