MMA PLUFCAlistair Overeem i Walt Harris ponownie zestawieni. Panowie zawalczą ze sobą w Portland

Alistair Overeem i Walt Harris ponownie zestawieni. Panowie zawalczą ze sobą w Portland

Foto: MMA Mania

Właśnie ogłoszono walkę wieczoru gali UFC on ESPN+ 30 w Portland. 11 kwietnia w oktagonie spotkają się Alistair Overeem (45-18, 1 N/C) i Walt Harris (13-7, 1 N/C).

Aktualnie obaj zawodnicy sklasyfikowani są w czołowej dziesiątce królewskiej dywizji UFC. Overeem zajmuje ósmą pozycję, zaś Harris dziewiąta.

Do starcia miało pierwotnie dojść już w grudniu zeszłego roku. Harris wycofał się jednak z pojedynku powodów osobistych – poszukiwań swojej pasierbicy, które zakończyły się niestety znalezieniem jej zwłok.

Nowym rywalem Overeema na gali w Waszyngtonie został Jairzinho Rozenstruik. Choć Holender przeważał przez niemal całą walkę to ostatecznie w ostatnich sekundach dał się znokautować rywalowi. Wcześniej były pretendent odnotował dwa zwycięstwa nad rywalami z Rosji – Sergeiem Pavlovichem i Alexeyem Oleinikiem.

Harris z kolei ostatniej porażki doznał pod koniec 2017 roku. Jedno ze zwycięstw zostało później zmienione na no-contest po znalezieniu w organizmie zawodnika niedozwolonej substancji. “The Big Ticket” ostatnio nie spędzał w oktagonie zbyt wiele czasu. Na pokonanie Sergeya Spivaka potrzebował 50 sekund, zaś Alexeya Oleinika zaledwie 12.