MMA PLAlistair OvereemAlistair Overeem: Fedor trzy razy odrzucił propozycję walki ze mną

Alistair Overeem: Fedor trzy razy odrzucił propozycję walki ze mną

Żywa legenda sportów walki Alistair Overeem zdradził, że uznawany za najlepszego zawodnika MMA wszechczasów – Fedor Emelianenko trzykrotnie odrzucił propozycję walki z nim.

Alistair Overeem

Overeem gościł w audycji The MMA Hour, gdzie odniósł się do najbliższej – pożegnalnej – walki Fedora.

Ta odbędzie się 23 października na gali Bellator 269 w Moskwie. Fedor skrzyżuje tam rękawice z Timem Johnsonem.

Alistair Overeem: Fedor trzy razy odrzucił propozycję walki ze mną

Holender zdradził, że był proponowany Fedorowi na tę imprezę, ale podobnie jak wcześniej, Rosjanin nie zdecydował się podjąć rękawic:

“Próbowaliśmy doprowadzić do tej walki z Fedorem, ale skończyło się to ciszą radiową. Ale ta walka była czymś, co mnie interesowało. Próbowaliśmy doprowadzić do tego starcia już w 2010 roku, ale Fedor walczył ostatecznie z Werdumem, a ja z Brettem Rogersem. Potem, jak przegrał z Werdumem, to znowu próbowaliśmy doprowadzić do tej walki, ale Fedor znowu odmówił. Teraz też odmówił.

To już trzeci raz. Widocznie nie ma zainteresowania z jego strony taką walką. Ale ja to doskonale rozumiem. Ja się już trochę starzeję, a Fedor jest jeszcze starszy ode mnie. Ma z 45 czy 46 lat, więc doskonale go rozumiem. Ale fakty są takie, że robiłem wszystko, by kiedyś doprowadzić do naszej walki.”

Alistair Overeem także szykuje się do kolejnej walki. Holender zawalczy w kickboxingu i to od razu o najwyższą stawkę, czyli pas królewskiej dywizji prestiżowej organizacji GLORY.

Rywalem Holendra będzie jego rodak, aktualny mistrz wagi ciężkiej Rico Verhoeven. Do pojedynku dojdzie 23 października podczas gali GLORY Collision 3 w Arnhem.

Zobacz także:

Wielki powrót Alistaira Overeema do kickboxingu! Rico Verhoeven rywalem w walce o pas GLORY!

Alistair Overeem ponownie zawalczy w kickboxingu i to od razu o najwyższą stawkę, czyli pas królewskiej dywizji prestiżowej organizacji GLORY.

Parke na konferencji EFM SHOW 2: „Irokez na śniadanie, Borys na obiad, Popek na kolację!”

Norman Parke ma coraz większe ego! Teraz przyszła mu chęć na boksowanie. Na początek krnąbrny Irlandczyk zamierza zlać w tej formule Macieja Jewtuszkę podczas gali EFM SHOW 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii!

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis