MMA PLUFCAli Abdelaziz miażdży Fergusona i jego metody treningowe: Głupi sku***el!

Ali Abdelaziz miażdży Fergusona i jego metody treningowe: Głupi sku***el!

Foto: explica.com

Manager MMA, Ali Abdelaziz, zmiażdżył gwiazdę wagi lekkiej UFC, Tony’ego Fergusona. Widząc, co zawodnik wyprawia – jak wiemy, ma dość specyficzne metody treningowe – nazwał go “głupim sku***elem”.

Ferguson jest znany z dzikich, nietypowych treningów, jak rzucanie dużymi przedmiotami czy kopanie znaków lub drzew, żeby wzmocnić piszczele. Wiele z tych treningów robi oczywiście na własną rękę, czym martwi fanów – nikt nie chce, aby doznał kontuzji przed galą UFC 249, na której ma się zmierzyć z Khabibem Nurmagomedovem. Ich walka ponownie jest zagrożona, nie tylko ze względu na panującego koronawirusa i odwoływanie kolejnych gal, ale właśnie przez nieodpowiedzialne zachowanie Fergusona. To już piąty raz, jak tych dwóch zawodników jest ze sobą zestawianych.

Sam manager Khabiba stwierdził w rozmowie z TMZ Sports, że bardziej martwi się potencjalną kontuzją Fergusona, niż wszechobecnym koronawirusem. Warto tutaj też wspomnieć, że ojciec Khabiba zaproponował nową lokalizację gali i wszyscy mają szczerą nadzieję, że walka gdzieś się odbędzie.

Ali Abdelaziz wypowiedział się następująco:

“Słuchajcie, ta walka się odbędzie. Jedyna rzecz, o jaką się martwię to to, że ten głupi skurwiel się uszkodzi, wiecie o czym mówię? Jest głupi. Ten skurwiel musi przestać kopać kije i trenować ze skórkami od banana. On potrzebuje prawdziwego teamu i trenerów, którzy naprawdę będą nad nim czuwać. Gość sam trenuje, rozumiecie? Wiecie, to świetny zawodnik, niesamowity zawodnik. Ale i głupi skurwiel, oto kim jest. Próbuje wszystkiego, żeby się zranić.”

Cała społeczność MMA ma nadzieję, że wszyscy pozostaną w zdrowiu i epidemia skończy się do czasu wyczekiwanej walki. Do UFC 249 pozostał już tylko miesiąc. Jak zauważył Abdelaziz, najgorszym wrogiem walki i Fergusona jest sam Ferguson.