MMA PLUFC“Alf” odwiedził Oleksiejczuka. Zobacz przygotowania “Lorda” do kolejnej walki w UFC [WIDEO]

“Alf” odwiedził Oleksiejczuka. Zobacz przygotowania “Lorda” do kolejnej walki w UFC [WIDEO]

Z soboty na niedzielę czasu polskiego Michał Oleksiejczuk (14-3, 1NC) stanie przed szansą odniesienia kolejnego zwycięstwa w UFC. Na kanale Extreme Hobby pojawił się materiał wideo z przygotowań Polaka do rywalizacji.

Oleksiejczuk wróci do klatki UFC podczas eventu w Auckland. Dla Polaka będzie to szansa powrotu na zwycięską ścieżkę, gdyż w swej ostatniej walce “Lord” musiał uznać wyższość Ovince’a St. Preuxa (24-13). Najbliższym zadaniem 25-latka jest Jimmy Crute (10-1).

Na kanale Extreme Hobby pojawił się materiał wideo z przygotowań Oleksiejczuka do nadchodzącej walki. W odwiedzinach do zawodnika przybył Maciej “Alf” Glabus, przeprowadzając z zawodnikiem i jego trenerem – Mirosławem Oknińskim, rozmowy dotyczące kariery “Lorda”. Oprócz wspomnień w wideo zawarte zostały także poszczególne nokauty w wykonaniu byłego mistrza TFL.

UFC Fight Night odbędzie się w najbliższą noc. Oprócz wspomnianej walki szansę na odbudowanie się otrzyma Karolina Kowalkiewicz (12-5). Walką wieczoru gali jest natomiast starcie Paula Feldera (17-4) i Dana Hookera (19-8).