MMA PLKudinAlexei Kudin zmuszony do opuszczenia rodzinnej Białorusi!

Alexei Kudin zmuszony do opuszczenia rodzinnej Białorusi!

Alexei Kudin (26-13-1) utytułowany zawodnik muay-thai i MMA ma dalej problemy! 35-latek parę miesięcy temu był aresztowany po zamieszkach, które miały miejsce po wyborach prezydenckich. ”Brick” po całej sytuacji został zmuszony do opuszczenia rodzinnego kraju.

Kudin
Foto: Fight Nights Global facebook

Białorusin został zatrzymany na początku sierpnia. 35-latek wraz z kolegą przebywali w Parku Centralny w Maładzecznej, a kiedy zobaczyli protesty na placu przed komitetem wyborczym postanowili zobaczyć wszystko z bliska.  

To był zły pomysł, ponieważ Kudin został zatrzymany i poważnie raniony. ”Brickowi” przedstawiono zarzuty. Kudin został oskarżony według artykuły 364 kodeksu karnego, w którym mowa o przemocy i groźbach wobec funkcjonariuszy policji.

Kudin: Zostałem zmuszony do opuszczenia kraju!

Alexei Kudin aktualnie przebywa we Francji. Utytułowany zawodnik muay-thai zdradził, że był zmuszony opuścić rodzinny kraj. Kudin nie może zrozumieć sytuacji, ponieważ przez wiele lat z dumą reprezentował ojczyznę. 

Z oczywistych względów zostałem zmuszony do opuszczenia mojego rodzinnego kraju. Teraz nikt i nic mi nie grozi. Ale w głębi serca jesteśmy obok tych, którzy walczą o niepodległość i świetlaną przyszłość. Od ponad 17 lat występuję pod banderą swojego państwa. Wielokrotnie podnosiłem flagę na platformie międzynarodowej, a teraz muszę uciekać od tego systemu. Ale w najbliższej przyszłości powrócę jeszcze silniejszy i z prawdą w sercu. Niech żyje Białoruś.

35-latek to utytułowany kickboxer i zawodnik mający duży bagaż doświadczenia w boksie tajskim oraz MMA. Białorusin na ringu mierzył się wielokrotnie z Pavelem Zhuravlevem czy doświadczonym Tomasem Hronem. W mieszanych sztukach walki nie brakowało również prestiżowych pojedynków. Reprezentant Academy MMA walczył w organizacji Fight Night Global, M-1 Global, ale też miał krótki epizod w Bellatorze.

Zobacz także:

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego. Promotor wie kto go zaraził?

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego to temat, który wczoraj obiegł internet! Polski pięściarz już 12 grudnia miał walczyć o pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej. Jego przeciwnikiem miał być Lawrence Okolie.

Jan Błachowicz wśród nominowanych na Sportowca Roku Przeglądu Sportowego! Będzie wysoko?

Zgodnie z oczekiwaniami Jan Błachowicz (27-8) znalazł się wśród nominowanych w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis