MMA PLNajnowszeUFCAlexander Volkov pokonał Sergeia Pavlovicha na pełnym dystansie!

Alexander Volkov pokonał Sergeia Pavlovicha na pełnym dystansie!

Alexander Volkov (38-10) pokonał Sergeia Pavlovicha (18-3) na pełnym dystansie w drugiej najważniejszej walce gali UFC on ABC 6.

Volkov pokonał Pavlovicha

Alexander Volkov (38-10) pewnie pokonał Sergeia Pavlovicha (18-3) na kartach punktowych.

Mocno badawczy początek. Żaden z zawodników nie chciał podjąć większego ryzyka. Dobre kopnięcia Volkova. W odpowiedzi mocny prawy Pavlovicha, ale „Drago” dobrze popracował głową, unikając zagrożenia.

Sergei próbował zepchnąć Volkova na siatkę, jednak Volkov umiejętnie hasał od lewej do prawej. Trafił Volkov! Kapitalna kombinacja w wykonaniu „Drago” na zakończenie pierwszej rundy.

Drugą rundę Alexander Volkov rozpoczął od niskich kopnięć na nogę wykroczną swojego rodaka. W odpowiedzi Pavlovich spróbował kopnięcia na głowę, lecz chybił.

Volkov konsekwentnie wykonywał swój plan taktyczny, cały czas okopując nogę rywala. Bezpośredni lewy prosty doszedł celu – dobra akcja Alexandra Volkova. Na koniec rundy jeszcze kilka srogich kopnięć.

Pavlovich dobrze wszedł w trzecią rundę. Parę bomb doszło do głowy Volkova. Jednak zaprawiony w bojach „Drago” zdołał opanować sytuację i doprowadził walkę do końca.

ZOBACZ TAKŻE: STRIFE 9 – wyniki NA ŻYWO

Ostatecznie wszyscy sędziowie punktowali na korzyść Alexandra Volkova. Dla „Drago” jest to czwarte zwycięstwo z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis