MMA PLUFCAlexander Gustafsson wraca do UFC! Zmierzy się z Paulem Craigiem we wrześniu!

Alexander Gustafsson wraca do UFC! Zmierzy się z Paulem Craigiem we wrześniu!

Były pretendent do mistrzostwa wagi półciężkiej Alexander Gustafsson wraca do UFC! Szwed przerywa swoją sportową emeryturę i już we wrześniu pojawi się ponownie w oktagonie!

“Mauler” zmierzy się z Paulem Craigiem w walce, która znalazła się w rozpisce gali UFC zaplanowanej na dzień 4 sierpnia. Miejsce rywalizacji zawodników biorących udział w tej imprezie nie jest jeszcze znane.

Alexander Gustafsson wraca do UFC! Zmierzy się z Paulem Craigiem we wrześniu!

Paul Craig powróci do walk po efektownym znokautowaniu Jamahala Hilla na UFC 263. Szkot za tamtą walkę otrzymał od UFC bonus pieniężny tytułem “występu wieczoru”. 33-latek w swoich ostatnich pięciu walkach notuje rekord 4-0-1.

Alexander Gustafsson swoją ostatnią walkę stoczył w lipcu 2020 roku. Było to starcie w wadze ciężkiej, w której to został poddany w pierwszej rundzie przez byłego mistrza – Fabricio Werduma. Wcześniej Szwed przegrał z Anthonym Smithem – było to w czerwcu 2019 roku. Po walce z Amerykaninem, “Mauler” zakończył sportową karierę, którą postanowił po raz kolejny wznowić.

Zaznaczamy także, że walka Gustafsson vs Craig odbędzie się w limicie wagi półciężkiej.

Zobacz także:

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki! Da radę?

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść… Będzie piekło?

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Tam jest bajzel w głowie!

Nie daje za wygraną mistrz kategorii półciężkiej – Jan Błachowicz. Polak po raz kolejny w dość ostry sposób wypowiada się o swoim niedoszłym rywalu – Jon Jonesie. “Tam jest bajzel w głowie!” – powiedział o byłym czempionie Błachowicz.